Kancelářské paravány

Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Ostatní
Typ svítidla
Typ nábytku
Udržitelný produkt
Vaše volby
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Ostatní:
Typ svítidla:
Typ nábytku:
Udržitelný produkt:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní kancelářské a akustické paravány

Paravány od předních evropských výrobců NARBUTAS, CAIMI BREVETTI, SLIDE nebo REXITE jsou k mání v různých velikostech a barvách. Potřebujete odhlučnit kancelář a fyzicky oddělit jednotlivá pracovní místa? Kancelářské paravány a dělící příčky jsou ideálním řešením. V moderních open space kancelářích panuje zvýšený hluk díky velkému počtu pracovníků, kteří mají pak pro výkon své činnosti méně soukromí. Akustické kancelářské paravány umí pohlcovat nadbytečný okolní hluk. Dobře zařízený interiér pozitivně ovlivňuje schopnost se soustředit na práci a výkonnost. Nabízené kancelářské paravány snadno sladíte s jakýmkoliv kancelářským interiérem. Nabízíme stolní kancelářské paravány, které oddělí pracovní prostor, odhluční ho a poslouží jako doplňková pracovní plocha. Stojací kancelářské paravány opticky rozčlení prostor open space a odhluční pracovní prostor. Dělící příčky rozdělí open space do samostatných místností nebo kójí. S výběrem vám rádi pomůžeme také přímo v našem showroomu v Praze!
Ztrácíte se v rozsáhlé nabídce paravánů a dělících příček? Práci vám usnadní sofistikovaný filtr. Můžete v něm rychle a pohodlně vyhledávat paravány a dělící příčky podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru paravánu nebo dělící příčky se doporučujeme osobně poradit také s naším architektem. Pro sjednání schůzky nás neváhejte kontaktovat

Řešení do všech kanceláří

Specialistou na inovativní vybavení kanceláří je litevská značka NARBUTAS. Nabízí nepřebernou škálu panelů a paravánů v různých podobách, materiálech, velikostech i barevných provedeních. Nechte se inspirovat v našem magazínu a přečtěte si o chytrých řešeních akustiky. Hledáte-li ještě více soukromí na videokonference nebo meetingy, doporučujeme se také podívat na telefonní budky SILENT ROOM v různých velikostech. Vsaďte na kvalitu a moderní přístup!

Zobrazit více