Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Dle umístění (paravany)
Typ (paravany, panely, stěny)
Délka (paravány)
Výška (paravany)
Typ nábytku
Vaše volby
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Dle umístění (paravany):
Typ (paravany, panely, stěny):
Délka (paravány):
Výška (paravany):
Typ nábytku:
Počet produktů  
Seřadit  

Designové stojací paravány

od předních výrobců z Evropy (CAIMI BREVETTI aj.) jsou dostupné v mnoha tvarech a barvách. Máme showroom v Praze - Karlín.

Zvýšený hluk a méně soukromí při práci jsou hlavní nevýhody open space a velkých kanceláří, kde pracuje mnoho lidí. Jedním z dostupných prostředků, jak tyto negativní vlastnosti otevřených prostorů částečně eliminovat, jsou stojací kancelářské paravány. Filtr, který najdete v každé kategorii na našem e-shopu, Vám usnadní vyhledávání požadovaného nábytku i celkovou orientaci v široké nabídce.

Vhodné zařízení kanceláře přímo souvisí s lepším pracovním výkonem a větší spokojeností zaměstnanců. Díky stojacím paravánům od sebe elegantně oddělíte jednotlivé pracovní stoly a poskytnete tak zaměstnancům více soukromí a klidu na práci.

Společnost ALAX na českém trhu působí od roku 1992. Dlouhodobě se věnujeme také navrhování nábytku a interiérů (komerčních i bytových), včetně finální realizace. V případě zájmu s Vámi naši architekti individuálně proberou veškeré představy a požadavky na vzhled nábytku či interiéru. Na jejich základě pro Vás připraví návrh na míru ve 3D vizualizaci.

Zobrazit více
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE