Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Ostatní
Dle umístění (paravany)
Typ (paravany, panely, stěny)
Ostatní
Vaše volby
Dle umístění (paravany):
Typ (paravany, panely, stěny):
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Paraván GIÒ WIND

Paraván GIÒ WIND

SLIDE25 809 CZK

Stojací kancelářské paravány

Zvýšený hluk a méně soukromí při práci jsou hlavní nevýhody open space a velkých kanceláří, kde pracuje mnoho lidí. Jedním z dostupných prostředků, jak tyto negativní vlastnosti otevřených prostorů částečně eliminovat, jsou stojací kancelářské paravány. Vhodné zařízení kanceláře přímo souvisí s lepším pracovním výkonem a větší spokojeností zaměstnanců.
Díky stojacím paravánům od sebe elegantně oddělíte jednotlivé pracovní stoly a poskytnete tak zaměstnancům více soukromí a klidu na práci.
Filtr, který najdete v každé kategorii na našem e-shopu, Vám usnadní vyhledávání požadovaného nábytku i celkovou orientaci v široké nabídce.
Společnost ALAX na českém trhu působí čtvrt století. Dlouhodobě se věnujeme také navrhování nábytku a interiérů (komerčních i bytových), včetně finální realizace. V případě zájmu s Vámi naši architekti individuálně proberou veškeré představy a požadavky na vzhled nábytku či interiéru. Na jejich základě pro Vás připraví návrh na míru ve 3D vizualizaci.

Zobrazit více

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE