Sestavy nábytku do dětského pokoje

Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Ostatní
Typ nábytku
Ostatní
Vaše volby
Typ nábytku:
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Oblíbené
Sestava Baby Cotton

Sestava Baby Cotton

ČILEK45 930 CZK
Oblíbené
Sestava Princess

Sestava Princess

ČILEK45 991 CZK
Sestava Romantic 1

Sestava Romantic 1

ČILEK69 511 CZK
Oblíbené
Sestava SL Yakut 2

Sestava SL Yakut 2

ČILEK62 131 CZK

Sladěný designový dětský nábytek

Objevte elegantní i hravý nábytek do dětského pokoje pro miminka, holky i kluky v různých provedeních. Jednotlivé sestavy v sobě zahrnují hned několik praktických kusů kvalitního dětského nábytku. Nabízíme několik kolekcí dětského nábytku v různých variantách, které odpovídají ilustrační fotografii. Vybírat můžete mezi dětským nábytkem v pirátském, závodním, romantickém, princeznovském, orientálním i elegantním stylu se zajímavými detaily.
Pomocí filtru můžete dohledat dětský nábytek podle preferované barvy, materiálu, výrobce i cenového rozpětí.

Rostoucí nábytek pro mininka

Nemusíte každých pár let kupovat nový nábytek. Rostoucí postýlka s miminkem vydrží až dvanáct let. Od postýlky s přebalovacím pultem a šuplíky se změní na plnohodnotnou dětskou postel doplněnou nočním stolkem. Design nábytku pro miminka je uzpůsoben maximální bezpečnosti a je laděn do světlých barev. Součástí těchto kompletů do pokoje pro miminko jsou kromě rostoucích postýlek také skříně, závěsy, komody, apod.

Kromě nábytku pro miminka nabízíme také nábytek vhodný pro batolata od dvou let, který dítěti vydrží dlouhá léta.

Hravý nábytek do dětského pokoje

Pokoj svého dítěte můžete díky designovému nábytku proměnit v pirátskou kajutu, v kontrastní místnost pro malého závodníka nebo v interiér laděný do leteckých barev (bílé a modré). Můžete volit mezi několika různorodými komplety. Nábytek Vám bude dodán v barvách, které jsou na ilustrační fotografii. U závodně laděného nábytku si můžete vybrat ze čtyř barevných variant, a to včetně růžové pro akční děvčata.

Elegantní dětský nábytek

Mnoho děvčat však sní o tom být princeznou z pohádky, pro kterou si jednou přijede princ na bílém koni. Pokoj pro dívku můžete proměnit v krásnou komnatu s nábytkem v růžových a bílých odstínech, za který by se i opravdová princezna rozhodně nemusela stydět, naopak. Dívčí pokoj kromě jiného můžete vybavit nábytkem v orientálním nebo elegantně romantickém stylu. Kromě romantického dívčího nábytku Vám firma ALAX nabízí také elegantní studentský nábytek v neutrálních barvách zdobeným převážně zajímavými detaily.

Kvalitní a bezpečný nábytek

Všechen nábytek do dětských pokojíků v této kategorii je navržen tak, aby mezi sebou ladil designem i barvami. Nabízíme nábytkové sestavy od specialisty na dětské a studentské pokoje – turecké společnosti ČILEK. Ta pro tvorbu nábytku do dětských pokojíků využívá kvalitní materiály, které děti jen tak nepoškrábou. Jejich obrovskou výhodou je, že jsou nehořlavé a velmi dobře se čistí. Je to nábytek vhodný pro alergiky, který je anti-karcinogenní a antibakteriální.

Zobrazit více
Počet produktů  

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE