Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Ostatní
Ostatní
Typ nábytku
Vaše volby
Ostatní:
Typ nábytku:
Počet produktů  
Seřadit  

Designový nábytek do dětského pokoje

pokoje pro holky i kluky - od miminka až po teenagera. Skříně, postele, noční stolky, které k sobě ladí.
Objevte nábytek hodný Vašich malých princezen, pirátů, budoucích letců, dobrodružných pirátů, nadšených koňáků i malých závodníků. 
Jednotlivé kusy nábytku do dětského pokoje, od postelí až po skříně, mezi sebou svým designem a barvami ladí a doplňují se v jednotlivých detailech. Nabízíme Vám možnost zakoupit celý set nábytku, ale také jednotlivé kusy nábytku zvlášť. Nábytek do dětského pokoje splňuje všechny bezpečnostní standardy.

Je naprosto jasné, že se nároky na nábytek do dětského pokojepostupně mění. Nabízíme Vám nábytek pro děti v různém věku. Nábytek pro miminka je více zaměřen na bezpečnost a praktičnost, dětský nábytek naopak dává rozvinout fantazii dětí. Je vhodný pro děti od 2 let.

  • Nábytek pro miminka

Pro Vaše miminko nabízíme úložný nábytek do dětského pokoje v doplněné rostoucí postýlkou, která mu vydrží až do 12 let, od firmy ČILEK, ale také klasickou postýlkou z masivního dřeva od italské společnosti PALI.

Rostoucí postýlka má zabudovaných několik zásuvek, přebalovací pult a úložný prostor dole. Přizpůsobuje se dítěti, jak roste, protože jde rozložit a z šuplíků se časem stane noční stolek.

Design nábytku do dětského pokoje pro miminka je primárně zaměřen na jejich bezpečí. Ke svým postýlkám vyrábí firma ČILEK také skříně, komody, závěsy, houpací košíky, nástěnné police apod. Můžete zakoupit celý set nábytku nebo jednotlivý nábytek do dětského pokoje zvlášť.

Dětské postýlky značky PALI jsou vyráběné ze dřeva. Jsou bezpečné, odolné i vůči skotačení živějších dětí, a mají kolečka. Bočnice dětské postýlky se dá lehce stáhnout. Příčky v postýlce u sebe nejsou vzdáleny více, než 7 centimetrů, a rošt je polohovatelný. Firma PALI jako součást postýlek dodává také dětské matrace, které splňují všechny požadavky pro zdravý spánek. K některým postýlkám od PALI jsou ve stejném designu vyráběny také skříňky a přebalovací pulty.

  • Nábytek do dětského pokoje pro dívky

Nabízíme designový nábytek do dětského pokoje pro dívky – v princeznovském i romantickém i květinovém designu v růžové a bílé barvě. V jednotlivých kompletech nábytku najdete dětské postele, skříně, komody, psací stoly s nástavci, taburety, židle a zrcadla. Všechny kusy nábytku do dětského pokoje od firmy ČILEK jsou navrženy tak, aby se k sobě hodily.
Nabízíme možnost zakoupit nábytek v sestavě i jednotlivě.

  • Nábytek do dětského pokoje pro kluky

Zejména pro kluky nabízíme nábytek do dětského pokoje v námořnickém, pirátském, závodním a leteckém stylu. Můžete si vybrat jeden z kompletů nebo jednotlivé kusy nábytku. V jednotlivých sestavách nábytku do dětského pokoje od firmy ČILEK naleznete designové postele, skříně, psací stoly, nástavce, židle i knihovny. U nábytku v závodním designu máte možnost si vybrat z více barevných variant.

  • Elegatní nábytek do dětského a studentského pokoje

Dáváte-li přednost spíše jednoduchému, a zároveň elegantnímu nábytku do dětského pokoje, který se hodí jak pro kluky i holky ve školním věku, tak i pro teenagery, najdete ho v naší nabídce také. Je vyroben z masivního dřeva v bílé nebo světle hnědé barvě.

Zobrazit více
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE