Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Ostatní
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Průměr (stoly)
Vaše volby
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Ostatní:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  

Designové stolové desky

V našem portfoliu najdete velké množství stolových desek z lamina, kovu, plastu, skla nebo dřeva od předních výrobců nábytku, jako jsou Pedrali, S•CAB, Billiani či Metalmobil. Podle vlastní libosti je můžete kombinovat se stolovými podnožemia vytvořit tak jedinečný kus designového nábytku, který se bude vyjímat v interiéru i exteriéru. Při výběru stolové desky se můžete obrátit na našeho architekta, který Vám poradí a navrhne Vám řešení. Materiál 

  • Nejprodávanější jsou desky z laminovaných desek, dýhy, masivu, skla, mramoru nebo z kompaktních desek – ty jsou stejně jako kovové a plastové vhodné i do exteriérů
  • Výhodou kovových desek je možnost výběru stejného barevného provedení jako má vámi vybraná stolová podnož. 
  • Pro projekty nabízíme také možnost vyrobit desky z jakéhokoli vámi preferovaného materiálu (lamina, dýha, kompaktní desky atd.). Kromě rozměrů si můžete určit tloušťku desky, provedení a detail hran.
     

Typ

  • Kulaté stolové desky jsou náročnější prostor než obdélníkové nebo čtvercové stolové desky, které vyžadují méně místa a lze je přisunout ke zdi.
  • Dále je při výběru stolové desky třeba zvážit, kolik lidí u stolu chcete usadit, a k čemu stůl budete primárně využívat.
Zobrazit více
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE