Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Ostatní
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Udržitelný produkt
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Ostatní:
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Udržitelný produkt:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Designové úložné prostory NARBUTAS

V našem katalogu najdete inovativní a designové skříně, úložné kontejnery i regály vhodné nejen do kancelářských prostor od litevské značky NARBUTAS, která pomůže vybavit jak velký open space či coworkingové centrum, tak i menší sídla startupů nebo třeba domácí pracovnu. Úložných prostor na drobnosti, šanony, dokumenty a další věci není nikdy dost. V portfoliu tohoto inovativního výrobce najdete produkty té nejlepší kvality, špičkového designu i funkčnosti. Kromě toho všechny kousky vznikají z udržitelných materiálů. U většiny modelů si také můžete vybrat barevné provedení, takže je snadno sladíte se zbytkem interiéru. Potřebujete poradit s výběrem kancelářského nábytku a doplňků? Rádi vás přivítáme v našem showroomu v Praze!


Vyhledávejte úložný nábytek od značky NARBUTAS snadno a rychle. Připravili jsme pro vás náš jedinečný filtr ALAX! Můžete s ním pohodlně selektovat kousky podle barev, materiálu, cenového rozpětí i dalších specifikací. O výběru stylovýho kancelářského nábytku a doplňků se doporučujeme také osobně poradit s naším architektem. Pro tuto variantu nás neváhejte kontaktovat

Praktické a funkční skříně a kontejnery

Barva dvířek i korpusů, typy podnože, úchytky a široká škála rozměrů, ze kterých si vybere opravdu každý. Nabízíme variabilní řešení do kanceláří i pro home office. Každý zaměstnanec by měl mít svůj vlastní uzamykatelný úložný prostor, ale i velké skříně nebo regály mají ve velkých i malých firmách své místo. NARBUTAS nabízí klasické kousky nábytku v podobě kontejnerů pod stůl a různě řešených skříněk a polic, ale také interaktivní a multifunkční nábytek pro dynamickou kancelář. Velkou část modelů lze doplnit detaily v podobě přídavných poliček, plstěných vložek do šuplíků, háčků, tabulí, elektrických zásuvek nebo různých typů uzamykání. Hledáte-li opravdového specialistu na zařízení jakkoli velkých kanceláří, v klidu vsaďte všechno na jednu kartu. NARBUTAS vás nikdy nezklame.  

Zobrazit více