Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Materiál - Sedák
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Ostatní
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Kartotéky
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Materiál - Sedák:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Ostatní:
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Kartotéky:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní lékařský nábytek do ordinace


Na zdravotnický nábytek jsou kladeny specifické požadavky. Musí být funkční, flexibilní, nadčasový a hlavně snadno udržovatelný, aby dostál těch nejvyšších standardů čistoty a sterility. V Alaxu vám nabízíme lékařský nábytek předních evropských výrobců, jako jsou NARBUTAS, BISLEY, MAYER, RIM či ALAX, anebo nábytek na míru vhodný do různých typů pečovatelských a zdravotnických zařízení. Nábytek pro zdravotnická zařízení se většinou vyrábí z laminátu nebo kovu. Tyto materiály jsou dostupné v mnoha barevných provedeních a jejich čištění je rychlé a snadné. V našem katalogu nabízíme širokou škálu nejrůznějšího zdravotnického nábytku - lékařské stoly, kontejnery nebo skříně. Potřebujete se poradit s profesionály? Zastavte se na konzultaci v našem showroomu v Praze!


Při listování katalogem lékařského nábytku doporučujeme využít chytrý filtr ALAX. Můžete v něm totiž pohodlně třídit lékařský nábytek podle barev, cenového rozpětí, výrobce, materiálu i dalších paramterů, které si zvolíte. O výběru lékařského nábytku se doporučujeme osobně poradit také s naším architektem. Pro sjednání schůzky nás neváhejte kontaktovat

Ať už vybíráte nábytek do soukromé či státní ordinace, hlavní roli by měla hrát kvalita a nadčasový vzhled. Kombinaci těchto vlastností najdete u nás v katalogu. Vybrat si můžete samostatné kousky nábytku nebo dát přednost kompletně sladěným nábytkovým řadám nebo sestavám. Pracovní stoly, pohodlné židle, praktické úložné prostory v podobě kontejnerů, skříní, polic nebo knihoven. Nic z toho by nemělo chybět. Volte světlé neutrální barvy nebo dekor dřeva. Tato provedení vyvolávají pocit čistoty a snadno je zkombinujete se zbytkem vybavení.

Zobrazit více