Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Typ materiálu
Materiál - Sedák
Barva
Provedení kovu
Barva
Typ dřeva
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Ostatní
Průměr (stoly)
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Typ materiálu:
Materiál - Sedák:
Provedení kovu:
Barva:
Typ dřeva:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Ostatní:
Průměr (stoly):
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Počet produktů  
Seřadit  

Nabízíme kvalitní lékařský nábytek od předních evropských výrobců i lékařský nábytek na míru vhodný do různých typů zdravotnických zařízení.

Kvalitní lékařský nábytek

Společnost ALAX nabízí kvalitní lékařsNabízíme kvalitní lékařský nábytek od předních evropských výrobců i lékařský nábytek na míru vhodný do různých typů zdravotnických zařízení.ký nábytek do ordinací i na jiná zdravotnická pracoviště. Největší zastoupení zde má nábytek zhotovený z laminátu a kovu. Nabízíme lékařské stoly, kontejnery a různorodé skříně. Můžete vybírat nábytek z jednotlivých podkategorií nebo zvolit sladěný lékařský nábytek z jednotlivých nábytkových řad. Prostřednictvím sofistikovaného filtru můžete dohledávat nábytek odpovídající Vašim potřebám. U části lékařského nabídku z naší nabídky si můžete vybrat z několika barev.
Naše firma se kromě prodeje moderního lékařského nábytku od roku 1992 věnuje také navrhování lékařského nábytku na míru a navrhování interiérů na míru.

Lékařský nábytek na míru

Nabízíme kompletní servis. Naši projektanti Vám navrhnou sesternu, vyšetřovnu či kancelář tak, abyse se v ní Vy, lékaři a sestry, stejně jako Vaši pacienti, cítili maximálně dobře. Interiér bude splňovat veškeré funkční nároky na odolnost, snadnou údržbu a kvalitu zpracování. Nejdůležitější částí při návrhu interiéru je jasné formulování a obsáhnutí všech funkčních a estetických potřeb uživatelů daného interiéru a nutnost pochopit jak zařízení funguje.

Samozřejmostí jsou dnes architektonické návrhy včetně půdorysných a prostorových náhledů, které i laikovi umožní si představit nové vybavení. Firemní architekti a projektanti připraví nabídku i v různých barevných kombinacích, vždy s maximálním ohledem na přání zákazníka. Po případném objednání Vám Váš zdravotnický, lékařský nebo nemocniční nábytek přivezeme a smontujeme.

Zobrazit více
Počet produktů  

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE