Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Výška (barové židle)
Udržitelný produkt
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Výška (barové židle):
Udržitelný produkt:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Sedací nábytek do kanceláře NARBUTAS

Inovativní litevská značka NARBUTAS nabízí designové pracovní i jednací židle, barovky, křesla, sedačky i modulární systémy vhodné nejen do kancelářských prostor. Hodí se jak pro velký open space či coworkingové centrum, tak i menší sídla startupů nebo třeba domácí pracovnu. Maximální komfort, špičkový design, vysoká variabilita a široká nabídka materiálů i barev. Díky těmto aspektům si vybere opravdu každý. Všechen sedací nábytek ladí se stoly, úložnými prostory i akustickými řešeními, která tato pokroková firma vyrábí. Své prostory tak vybavíte od A do Z. Všechny kousky jsou vyrobeny z odolných a trvanlivých materiálů, které jsou navíc udržitelné. Potřebujete poradit s výběrem kancelářského nábytku a doplňků? Rádi vás přivítáme v našem showroomu v Praze!


Vyhledávejte židle, křesla i sedačky od značky NARBUTAS snadno a rychle. Připravili jsme pro vás náš jedinečný filtr ALAX! Můžete s ním pohodlně selektovat kousky podle barev, materiálu, tvaru, cenového rozpětí i dalších specifikací. O výběru stylovýho kancelářského nábytku a doplňků se doporučujeme také osobně poradit s naším architektem. Pro tuto variantu nás neváhejte kontaktovat

Komfortní posezení při práci i relaxu

Není židle jako židle. Zejména při práci, kterou leckdy trávíme převážnou čast dne, je důležité zdravé sezení. Nastavitelná výška i hloubka sezení, područky, opěrka hlavy nebo beder či naklápěcí mechanismus, to všechno by měla vaše židle splňovat. Tipy na výběr té správně pracovní židle najdete v našem článku. Kromě toho je ale často potřeba vybavit zasedací místnosti či relaxační a jídelní zóny. I na to naše partnerská společnost myslí. Modulární systémy plné možností, integrované technické vychytávky, barovky i široká škála jednacích židlí. Výběr různých typů podnoží i čalounění je samozřejmostí. Portfolio nejen sedacího nábytku je opravdu široké. Hledáte-li opravdového specialistu na zařízení jakkoli velkých kanceláří, v klidu vsaďte všechno na jednu kartu. NARBUTAS vás nikdy nezklame.  

Zobrazit více