Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Ostatní
Průměr (stoly)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Ostatní:
Průměr (stoly):
Počet produktů  
Seřadit  

Luxusní polohovací kancelářské stoly pro manažery a ředitele


Stůl patří mezi nejdůležitější kousky nábytku v kanceláři či pracovně, proto je třeba vybrat skutečně kvalitní kousek, který vám vydrží mnoho let. V našem portfoliu najdete luxusní výškově nastavitelné stoly pro top manažery i meetingy od renomovaných evropských značek NARBUTAS, MDD a ICF. Všechny jsou opatřeny elektrickým systémem, stůl tedy můžete ovládat a nastavovat naprosto komfortně jen pomocí dálkového ovládání. Široká škála materiálů a barevných provedení zajistí, že si z našeho portfolia vybere skutečně každý. A jak vybrat ten správný polohovací stůl? Všechny potřebné informace a tipy jsme pro vás shrnuli do našeho videa.


Stále si nevíte rady s výběrem polohovatelného pracovního stolu? Neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří vám velmi rádi pomohou. Můžete také navštívit náš pražský showroom, ve kterém jsou k vidění kancelářské stoly NARBUTAS i další nábytek do kanceláří.

Proč vybrat výškově nastavitelný stůl?

Komfortní židle pro ergonomické sezení by měla v dnešní době, kdy většinu pracovního času trávíme u počítače, být naprostou samozřejmostí. Jak to je ale se stolem? Každý jedinec je jinak vysoký, preferuje rozdílné návyky. Výškově nastavitelné stoly umožňují přizpůsobit se každému jedinci a také dovolí střídat polohy vestoje a vsedě, což prospívá zdraví páteře. Inovativní modely disponují elektrickým mechanismem, kdy snadno nastavíte požadovanou polohu pomocí stisku tlačítka. Specialistou na inovativní řešení je litevská značka NARBUTAS. O stolech od tohoto výrobce si můžete přečíst v našem článku

Zobrazit více