Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ (dekorace a doplňky)
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ (dekorace a doplňky):
Počet produktů  
Seřadit  
Špičkový design
Oblíbené
Květináč SAVING/SPACE/VASEKvětináč SAVING/SPACE/VASE
Oblíbené
Květináč KADO - DSKvětináč KADO - DS

Květináč KADO - DS

PEDRALI9 864 CZK
Špičkový design
Květináč CACTUSKvětináč CACTUS

Květináč CACTUS

Plust16 675 CZK
Květináč QUADRAKvětináč QUADRA

Květináč QUADRA

SLIDE5 670 CZK
Květináč BASE POT 44x20x60 cmKvětináč BASE POT 44x20x60 cm
Květináč S-POTKvětináč S-POT

Květináč S-POT

SLIDE3 169 CZK
Počet produktů  

Designové květináče pro vaše rostliny


Pokojové květiny, menší dřeviny nebo třeba kaktusy či bonsaje. Všechna zeleň dokáže prostory zkrášlit, zútulnit a dodat jim novou energii, a proto máme v našem e-shopu spoustu druhů květináčů. V našem portfoliu najdete stovky kousků od renomovaných firem jako jsou Vondom, Plust, Serralunga, MyYour nebo třeba Slide. Všechny se pyšní kvalitním provedením a špičkovým designem a kromě klasického provedení nabízíme také samozavlažovací květináče nebo kousky s osvětlením, které můžete využít také jako designový doplněk. Podlehněte nekonečné paletě barev, tvarů a stylů a vytvořte si zelenou oázu!


U velké části nabízených designových květináčů máte možnost zvolit barevné provedení, materiál nebo třeba velikost. Některé květináče jsou díky své velikosti vhodné spíše pro květiny, do jiných se bez problému vejde menší dřevina. Prostřednictvím sofistikovaného filtru na našem e-shopu snadno dohledáte květináč odpovídající Vašim požadavkům na barvu, materiál a další vlastnosti.

Pokojovky do každé domácnosti

Pokojové rostliny si získávají čím dál tím větší popularitu. Kromě toho, že prostor zútulní, některé druhy mají dokonce i pozitivní vliv na zdraví, jelikož pomáhají čistit vzduch. Veliké monstery, retro tchýnin jazyk nebo roztomilá pilea? Rostliny můžete seskupovat do hloučků, umístit samostatně na zem, polici i komodu nebo je třeba zavěsit. Jen vždy zkontrolujte požadavky na teplotu a světlo, případně kompatibilitu s domácími mazlíčky. Krásu pokojovek podtrhnou květináče, kterých máme na ALAXu bohatou nabídku. Pomocí různých barev, tvarů i materiálů nastolíte požadovaný styl interiéru, případně exteriéru. Pokud nemáte kapacitu na péči o živou flóru, klidně zvolte umělou. Svůj účel splní stejně a nemusíte si lámat hlavu se zaléváním a přesazováním. 

Zobrazit více