Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Provedení kovu
Barva
Barva dřeva
Ostatní
Typ podnože (stoly)
Výška podnože (stoly)
Ostatní
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Průměr (stoly)
Typ stolu
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Provedení kovu:
Barva:
Barva dřeva:
Typ podnože (stoly):
Výška podnože (stoly):
Ostatní:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Průměr (stoly):
Typ stolu:
Počet produktů  
Seřadit  

Kvalitní stolové podnože


Restaurace, bary, hotelové lobby nebo třeba jídelny či zahrady. Všechny tyto prostory se neobejdou bez kvalitního stolu. Mnoho stolků u nás můžete pořídit již v celku, ale nabízíme také nejširší nabídku designových podnoží na trhu od renomovaných evropských společností, jako jsou Pedrali, S•CAB, Gaber či Billiani. Ty se hodí především do míst, která vyžadují specifické rozměry nábytku. 


S
tolové podnože nabízíme v různých materiálech a barevných provedeních. Můžete vyhledávat díky filtru podle různých kritérií jako je barva, materiál, výrobce, cena atd. Potřebujete-li odbornou radu, můžete se obrátit na našeho architekta nebo navštívit náš showroom v Karlíně.


Při výběru podnože hraje roli několik důležitých faktorů. Nejprve je třeba zvolit, zda využijete základnu ve vnitřních nebo venkovních prostorech. Podle toho pak vybírejte rozměry, typ základny, design, rektifikaci či způsob skladování. Všechny rady, jak vybrat tu správnou podnož, naleznete v našem článku. Ke stolovým podnožím nabízíme i designové stolové desky.

Zobrazit více
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE