Recepce do zdravotnických zařízení

Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Ostatní
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Špičkový design
Oblíbené
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG34 160x88x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG34 160x88x114,6 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG46 220x88x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG46 220x88x114,6 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG52 420x118x114,6 cmRecepční jednotka ZIG-ZAG LZG52 420x118x114,6 cm
Doprava zdarma
Špičkový design
Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG64Recepční jednotka ZIG-ZAG LZG64
Doprava zdarma
Recepční jednotka OVORecepční jednotka OVO
Doprava zdarma
Recepční jednotka LINEA LIN35Recepční jednotka LINEA LIN35
Počet produktů  

Nemocniční recepce

Recepce jsou většinou prvním místem, které pacient nebo zákazník při vchodu uvidí, měl by být proto náležitě reprezentativní. Nabízíme moderní a designová řešení recepcí od předních evropských výrobců, jakými jsou například značky PEDRALI, PLUST, nebo NARBUTAS. Recepční nábytek by zároveň měl být funkčním a příjemným pracovním místem, kde najdou dostatečné pohodlí a zázemí i zaměstnanci. Jejich pohoda pak bude mít samozřejmě přímý vliv na způsob, jakým uvítají pacienty nebo klienty. Díky sofistikovanému filtru zde můžete jednoduše najít recepci přímo dle vašich požadavků. Můžete selektovat podle materiálu, výrobce či barvy. 


Většina nabízených recepcí jsou z lamina, dřeva nebo plastu. Pokud si stále nevíte rady svýběrem, neváhejte nás kontaktovat. V Alaxu nejenže prodáváme kvalitní nábytek našich partnerů, můžeme vám ho navrhnout i sami na míru. S více než 30 letými zkušenostmi mimo jiné i s výbavou zdravotnických prostor vám vše zařídíme od A do Z. Podělte se s námi o své představy a samotnou realizaci už nechte nas nás. 

Vysoká variabilita recepčních pultů

Díky bohaté nabídce různých finálních provedení můžete pro vstupní prostor své kliniky navrhnout takový kousek, který vaše hosty uvítá podle vašich představ. Například model DOMINO od značky NARBUTAS umožňuje kombinaci několika barev čelního čalounění a vytvořit tak opravdový originál. KANAL od výrobce SLIDE je zase dostupná ve svítící variantě, která upoutá na první pohled. Svítící modely nabízí i společnost VONDOM. Většina značek pak umožňuje dovybavit recepce stoly, židlemi, osvětlením nebo technickými vychytávkami v podobě kabelových prostupů či zásuvek.

Zobrazit více