Stránka je v přípravě. V případě, že hledáte nebo potřebujete produkty náležící této kategorii, napište nám na alax@alax.cz.

Budeme vás kontaktovat a následně Vám zašleme nabídku.


Děkujeme za pochopení. Tým ALAX


Navrhneme vám hotelovou recepci na míru

Dřevěné, plastové nebo laminátové - recepci do hotelu vám navrhneme podle přání a potřeb. Máme 25 let zkušeností a tým vlastních architektů s individuálním přístupem ke každému. Navrhneme vám hotelovou recepci přesně na míru, klidně i atypickou. Moc dobře víme, že recepce reprezentuje váš hotel před klienty a měla by vyvolávat dobrý dojem. Hotelový recepční pult vyrobený na míru bude splňovat požadavky na reprezentativní design, kvalitu provedení i příjemné pracovní zázemí. Uzpůsobíme jej vašemu prostoru a plně vyhovíme vašim požadavkům na její barvu, materiál, apod. Osobně s vámi zkonzultujeme vaše individuální požadavky na podobu recepce, vytvoříme 3D návrh a následně vám zařídíme výrobu u některého z českých výrobců na zakázku. Přijďte s námi naplánovat vaši novou firemní recepci do našeho showroomu v Praze!
Chcete se pro vlastní hotelový recepční pult inspirovat v našem katalogu? Pomůže vám důmyslný filtr ALAX! Produkty okamžitě seřadí podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. Podobu vlastní recepce do hotelu pak můžete zkonzultovat osobně s naším architektem.

Zobrazit více