Provizní program

Vydělávejte s námi


Naší firmu již znáte, líbí se Vám naše produkty a možná už jste si u nás nakoupili i nějaký nábytek nebo interiérové doplňky. Tak proč se o naše stránky s designovými produkty nepodělit s ostatními a zároveň na tom nevydělat! Je to jednoduché. Stačí být zaregistrovaný v klubu Alax a za každé doporučení, které se promění v objednávku, získáte provizi ve výši 5 %

 

Registrujte se a vydělávejte

 

Jak začít vydělávat?


Po registraci do klubu Alax se přihlaste do Vašeho účtu, kde v sekci Doporučení - Provize najdete odkaz, který můžete poslat všem lidem, se kterými chcete sdílet Vaše doporučení. Tento odkaz Vás identifikuje jako doporučitele a všechny případné nákupy Vašich známých Vám budou generovat provize přímo na Vašem účtu. O těchto provizích se dozvíte informačním emailem, který Vám bude zaslán automaticky pokaždé, kdykoli se prodej z Vašeho doporučení uskuteční. Pozor! Nejde pouze o jednorázovou akci, provize se Vám budou připisovat kdykoli Váš známý nakoupí bez toho, aniž byste museli produkty znovu doporučovat.


Vůči svým přátelům a známým se nemusíte cítit provinile, protože i oni nákupem přes Váš odkaz získají 5% slevu. To zní fér, ne?


Jak to přesně funguje?


Řekněme, že náš obchod doporučíte známému, který potřebuje koupit rozkládací sedačku. Ten ji u nás na základě Vašeho doporučení objedná za 65.000 Kč. Po uzavření zakázky a dodání zboží Vašemu známému se Vám neprodleně připíše na Váš účet provize. V tomto případě by provize činila 3.250 Kč brutto. Čím více doporučení odešlete, tím větší částku si u nás můžete vydělat!


 
Jak si vybrat peníze?


Připravili jsme pro Vás dvě možnosti, jak nabyté provize využít

1. Převedení provize na slevu na Váš vlastní nákup


Pokud se rozhodnete provize vybrat formou slevy na Váš nákup na www.alax.cz, stačí nás požádat o vystavení slevového kupónu prostřednictvím kliknutí na tlačítko "Chci slevový šek", které najdete pod výpisem objednávek z Vašeho doporučení. 

2. Zaslání finanční částky na Váš účet


Pokud si chcete provizi vybrat jako peněžní částku, klikněte ve Vašem účtu na tlačítko "Vyplatit peníze" a my Vám v co nejkratší době zašleme částku na Váš účet. Zaměstnanec ALAX s Vámi vyřeší podrobnosti. Jste živnostník nebo firma? Pak stačí vystavit fakturu a my ji uhradíme.

 

Začněte vydělávat ještě dnes!
 

Registrujte se a vydělávejte