PROVIZNÍ PROGRAM PRO VŠECHNY

VYDĚLÁVEJTE S NÁMI


Jak funguje?

Jste u nás registrovaní, pravděpodobně jste již udělali i nákup. Znáte nás a víte, že jsme seriózní společnost. Možná se vám líbí stránky, možná některé produkty. Tak proč se nepodělit s druhými, a ještě na tom nezískat?!

Nabízíme Vám provizi ve výši 5 % z každého nákupu klienta, kterého jste doporučili.


Jak začít vydělávat?

  Doporučíte stránku nebo konkrétní produkt.
  Doporučení proběhne přes odkaz, který najdete na svém účtu. (Podmínkou využití tohoto programu je tedy členství v Alax Klubu. Registrovat se můžete ZDE.) Tento odkaz Vás identifikuje jako doporučitele a všechny případné nákupy Vašich známých Vám budou generovat provize přímo na Vašem účtu. O těchto provizích se dozvíte informačním emailem, který Vám bude zaslán automaticky pokaždé, kdykoli se prodej z Vašeho doporučení uskuteční. Pozor! Nepůjde pouze o jednorázovou akci, ale provize se Vám budou připisovat kdykoli Váš známý nakoupí znovu bez časového omezení, aniž byste museli znovu doporučovat.
  Vůči svým přátelům a známým se nemusíte cítit provinile, protože i oni přístupem přes Váš odkaz získají 5% slevu na jejich nákup, takže si budete fifty-fifty. Je to jednoduše spravedlivé.


  Co přesně to znamená?

  Uvedeme příklad:

  Vy nás doporučíte známému, který potřebuje koupit například sedačku. Ten ji objedná za 65.000 Kč. A Vám se neprodleně po dodání zboží známému a uzavření zakázky připíše na Váš účet provize. V daném případě by provize dělala 3.250 Kč brutto.


  Jak si vybrat peníze?

  Máte 2 možnosti, jak nabyté provize využít:

  1. Převedení provize na slevu na Váš vlastní nákup.
   Pokud se rozhodnete provize vybrat formou slevy na Váš nákup na www.alax.cz, tak nás požádáte o vystavení slevového kupónu prostřednictvím kliknutí na tlačítko "Chci slevový šek", které najdete pod výpisem objednávek z Vašeho doporučení.
  2. Zaslání finanční částky na Váš účet.

   Pokud si chcete provizi vybrat jako peněžní částku, zadejte "Vyplatit peníze" a my Vám v co nejkratší době zašleme částku na Váš účet. Zaměstnanec ALAX s Vámi vykomunikuje podrobnosti.

   Jste živnostník, firma? Pak stačí vystavit fakturu a my ji uhradíme.


  Máte ještě otázky?

  Pro další informace kontaktujte:


  Ing. arch. Zdeňka Zlatušková

  architekt a patron projektu Klub Alax

  ve společnosti Alax spol. s.r.o.

  tel.: +420 721 432 755
  email.: zlatuskova@alax.cz

  NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE