Stránka je v přípravě. V případě, že hledáte nebo potřebujete produkty náležící této kategorii, napište nám na alax@alax.cz.

Budeme vás kontaktovat a následně Vám zašleme nabídku.


Děkujeme za pochopení. Tým ALAX


Designové recepce na míru

Vyžaduje váš podnik atypické vybavení recepce, které perfektně splyne se stylem celého interiéru a poskytne vše potřebné pro provoz? Kromě nabídky výrobků od renomovaných evropských výrobců jako jsou PEDRALI, MDD nebo SLIDE, nabízíme i řešení nábytku do recepce na míru.

Máme za sebou mnoho realizací v různých typech institucí, hotelech a dalších prostorách. Recepcí od nás se pyšní například Český statictický úřad, Městská knihovna v Praze 5 nebo pobočka Toyoty v Liberci. Pro každého zákazníka najdeme ideální řešení. Na základě individuálních přání, cenového rozpočtu i velikosti prostoru pro Vás vytvoříme 3D vizualizaci návrhu. Následně necháme nábytek zhotovit na zakázku a celý projekt zrealizujeme.


Orientaci v našem obsáhlém katalogu vám usnadní praktický filtr. S jeho pomocí můžete hledat nábytek i doplňky podle barvy, materiálu, výrobce, cenového rozpětí a dalších parametrů. Pokud si nevíte rady s výběrem těch pravých kousků, navštivte nás v showroomu v pražském Karlíně. Rádi vám poradíme, ukážeme vzorníky i katalogy a některé vystavené modely uvidíte naživo.

Zobrazit více