Zdravotnický nábytek

Cena
CZK
CZK
Typ
Výrobce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Materiál - Stolová deska
Materiál (obrazy)
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Ostatní
Typ (věšáky, háčky)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ stolu
Tvar stolu
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Typ skříně
Šířka skříně
Typ nábytku
Velikost (obrazy)
Témata (obrazy)
Kartotéky
Výška (barové židle)
Výška skříně
Typ (zrcadla)
Tvar (zrcadla)
Udržitelný produkt
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Materiál - Stolová deska:
Materiál (obrazy):
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Ostatní:
Typ (věšáky, háčky):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Typ skříně:
Šířka skříně:
Typ nábytku:
Velikost (obrazy):
Témata (obrazy):
Kartotéky:
Výška (barové židle):
Výška skříně:
Typ (zrcadla):
Tvar (zrcadla):
Udržitelný produkt:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Lékařský nábytek pro zdravotnictví

Potřebujete zařídit soukromou ordinaci, pečovatelské zařízení nebo dokonce výbavu do nemocnice? Není jednodušší způsob než navštívit náš e-shop, kde najdete kvalitní zdravotnický nábytek od předních výrobců z Evropy přehledně na jednom místě. Na zdravotnický nábytek jsou kladeny specifické požadavky. Musí být funkční, flexibilní, nadčasový a hlavně snadno udržovatelný, aby dostál těch nejvyšších standardů čistoty a sterility.  Nabízíme kartotéky, pracovní stoly, židle a skříně pro lékaře i dentisty, vyšetřovací lehátka, nemocniční vozíky, nábytek do recepce, nábytek pro seniory, ale také kvalitní nábytek do zázemí lékařského i zdravotnického personálu i do čekáren. V našem portfoliu najdete značky jako NARBUTAS, ADRENALINA, MAYER, CASAMANIA, SOFTLINE a desítky dalších. Potřebujete poradit s výběrem? Zastavte se za našimi experty přímo v našem showroomu v Praze!
Orientaci v rozsáhlé nabídce zdravotnického nábytku vám usnadní sofistikovaný filtr. Můžete v něm snadno vyhledávat nábytek pro zdravotnictví podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru zdravotnického nábytku se můžete osobně poradit také s naším architektem. Pro tuto možnost nás neváhejte kontaktovat.

Vše pro ordinace, čekárny i nemocniční pokoje

Ať už vybíráte nábytek do ordinace, čekárny nebo na lůžkové oddělení, dejte přednost kvalitě a nadčasovému vzhledu. Neutrální barvy, dobře udržovatelné materiály a kousky, které vydrží časté používání. Pohodlí by mělo být vždy na prvním místě, ať už se jedná o pracovní židli nebo stoličku pro lékaře, nebo lůžko pro pacienta nebo klienta zdravotnického zařízení. V našem článku si můžete přečíst, jak vybrat správnou matraci nejen do zdravotnictví, ale i pro soukromé účely. I úložné prostory hrají velkou roli. Přehledné kartotéky nebo skříně na léky, kontejnery pod stůl nebo police si vždy najdou své místo. V našem e-shopu najdete kousky, které jsou funkční a zároveň esteticky příjemné.  

Zobrazit více