Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Barva
Barva
Barva dřeva
Ostatní
Typ podnože (židle/křesla)
Ostatní
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Typ nábytku
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Barva:
Barva dřeva:
Typ podnože (židle/křesla):
Ostatní:
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Typ nábytku:
Počet produktů  
Seřadit  

Kvalitní nábytek pro seniory

Nábytek pro seniory najde využití v pečovatelských domech nebo u starších imobilních pacientů, kteří potřebují mít nábytek speciálně upravený. Tento typ zdravotnického nábytku je doplněn různými vychytávkami tak, aby co nejvíce ulehčoval život jeho uživatelům. V Alaxu nabízíme  pečovatelská a nemocniční lůžka (mechanická a elektrická polohovatelná lůžka), seniorské židle a křesla, noční stolky, šatní skříně.

Kromě tohoto typu nábytku nabízíme i nábytek kancelářský, to znamená, že s námi snadno kompletně vybavíte např. domov pro seniory, nemocnice, LDN, sanatoria a další podobná zařízení.


V katalogu máme pouze kvalitní výrobky renomovaných výrobců, jako jsou JECH, TON nebo PROMA. Pomocí filtru na našich webových stránkách si navíc jednoduše vyberete kousek podle vašich potřeb a představ. Produkty můžete filtrovat podle ceny, materiálu nebo dalších specifických preferencí. 

Stále si s výběrem nevíte rady? 

Naši zkušení architekti jsou tu pro vás! S výběrem a zařizováním ordinace, domova pro seniory nebo sanatoria vám rádi pomůžeme. Díky našim mnohaletým zkušenostem v oboru zařídíme celou realizaci od A do Z včetně dovozu a montáže. Neváhejte nás kontaktovat!

Zobrazit více
Počet produktů  
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE