Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Materiál - Podnož
Typ materiálu
Materiál - Stolová deska
Materiál - Sedák
Barva
Barva
Barva dřeva
Provedení kovu
Ostatní
Typ nábytku
Ostatní
Typ stolu
Tvar stolu
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ podnože (stoly)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle/křesla)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Typ materiálu:
Materiál - Stolová deska:
Materiál - Sedák:
Barva:
Barva dřeva:
Provedení kovu:
Typ nábytku:
Ostatní:
Typ stolu:
Tvar stolu:
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ podnože (stoly):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle/křesla):
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní nábytek pro seniory

Nábytek pro seniory najde využití v pečovatelských domech nebo u starších imobilních pacientů, kteří potřebují mít nábytek speciálně upravený. Tento typ zdravotnického nábytku je doplněn různými vychytávkami tak, aby co nejvíce ulehčoval život jeho uživatelům. V Alaxu nabízíme pečovatelská a nemocniční lůžka (mechanická i elektrická polohovatelná lůžka), seniorské židle a křesla, noční stolky, šatní skříně i úložné kontejnery. Kromě tohoto typu nábytku nabízíme i kousky do kanceláře, to znamená, že s námi snadno kompletně vybavíte např. domov pro seniory, nemocnice, LDN, sanatoria a další podobná zařízení. Široký výběr čalounění je samozřejmostí.


V katalogu máme pouze kvalitní výrobky renomovaných výrobců, jako jsou JECH, TON, ROUSEK nebo PROMA. Pomocí filtru na našich webových stránkách si navíc jednoduše vyberete kousek podle vašich potřeb a představ. Produkty můžete filtrovat podle ceny, materiálu nebo dalších specifických preferencí. 

Stále si s výběrem nevíte rady? 

Naši zkušení architekti jsou tu pro vás! S výběrem a zařizováním ordinace, domova pro seniory nebo sanatoria vám rádi pomůžeme. Díky našim mnohaletým zkušenostem v oboru zařídíme celou realizaci od A do Z včetně dovozu a montáže. Neváhejte nás kontaktovat!

Zobrazit více