Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Ostatní
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Barva:
Provedení kovu:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Kvalitní vyšetřovací lehátka

Vyšetřovací lehátka jsou používána v širokém spektru zdravotních služeb - jsou určena do vyšetřoven praktických i odborných lékařů, nemocnic, lázní i rehabilitačních a wellness zařízení a maséren. Vyšetřovací lehátka jsou oblíbená díky své jednoduché konstrukci, snadné údržbě a přívětivé ceně. Všechna lehátka, která v Alaxu nabízíme jsou splňují všechny aspekty bezpečnosti a kvality. Jsou pevná a stabilní a navíc nabízí vysokou variabilitu v podobě výběru čalounění, provedení podnože nebo doplňků, jako jsou ochranné potahy, držáky na příslušenství a další. Na našem e-shopu najdete lehátka od renomovaných evropských výrobců, jako jsou například značky ROUSEK nebo PROMA. Pro ještě jednodušší vyhledávání využijte náš sofistikovaný filtr a zvolte si kousek zcela podle svých požadavků.


Masérská i vyšetřovací lehátka mohou disponovat kolečky pro mobilitu nebo úložným prostorem. Praktickou vlastností je také polohovatelnost, která probíhá na základě na elektrického nebo nožního pohonu. Snadná údržba je samozřejmostí. Nabízíme také transportní nebo sprchovací lehátka. Některé modely jsou skládací, tudíž je v případě potřeby snadno uklidíte nebo přenesete. Vyberte pro své klienty i pacienty nábytek, který zajistí bezpečí a pohodlí. 

Nechte si vytvořit nábytek na míru

V Alaxu nábytek nejen prodáváme, ale také navrhujeme. Během více než 30 let zkušeností jsme zrealizovali nespočet zdravotnických projektů a kromě toho vytvořili i vlastní kolekci nábytku ALAXDOKTOR. Rádi vám pomůžeme vybavit vaše zdravotnické zařízení přesně podle vašich představ. Zajistíme vše od prvnotního návrhu, 3D vizualizace až po dopravu a montáž. Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku.

Zobrazit více