Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Barva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Ostatní
Vaše volby
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Barva:
Provedení kovu:
Počet produktů  
Seřadit  
Oblíbené
Rehabilitační lehátko RS110Rehabilitační lehátko RS110
Oblíbené
Rehabilitační lehátko RS100Rehabilitační lehátko RS100
Oblíbené
Lehátko GH2 - na hydropohon nožním pedálemLehátko GH2 - na hydropohon nožním pedálem
Špičkový design
Elektrické Lehátko GE2 - na elektropohonElektrické Lehátko GE2 - na elektropohon
Špičkový design
Lehátko GH1 na nožní hydropohonLehátko GH1 na nožní hydropohon
Oblíbené
Vyšetřovací lehátko, CLASSICVyšetřovací lehátko, CLASSIC
Oblíbené
Vyšetřovací lehátko ELEVA H - hydraulickéVyšetřovací lehátko ELEVA H - hydraulické
Oblíbené
Sprchovací lehátko LS2100Sprchovací lehátko LS2100
Počet produktů  

Kvalitní vyšetřovací lehátka

Vyšetřovací lehátka jsou používána v širokém spektru zdravotních služeb - jsou určena do vyšetřoven praktických i odborných lékařů, nemocnic, lázní i rehabilitačních a wellness zařízení a maséren. Vyšetřovací lehátka jsou oblíbená díky své jednoduché konstrukci, snadné údržbě a přívětivé ceně. Všechna lehátka, která v Alaxu nabízíme jsou splňují všechny aspekty bezpečnosti a kvality. Jsou pevná a stabilní a navíc nabízí vysokou variabilitu v podobě výběru čalounění, provedení podnože nebo doplňků, jako jsou ochranné potahy, držáky na příslušenství a další. Na našem e-shopu najdete lehátka od renomovaných evropských výrobců, jako jsou například značky ROUSEK nebo PROMA. Pro ještě jednodušší vyhledávání využijte náš sofistikovaný filtr a zvolte si kousek zcela podle svých požadavků.


Masérská i vyšetřovací lehátka mohou disponovat kolečky pro mobilitu nebo úložným prostorem. Praktickou vlastností je také polohovatelnost, která probíhá na základě na elektrického nebo nožního pohonu. Snadná údržba je samozřejmostí. Nabízíme také transportní nebo sprchovací lehátka. Některé modely jsou skládací, tudíž je v případě potřeby snadno uklidíte nebo přenesete. Vyberte pro své klienty i pacienty nábytek, který zajistí bezpečí a pohodlí. 

Nechte si vytvořit nábytek na míru

V Alaxu nábytek nejen prodáváme, ale také navrhujeme. Během více než 30 let zkušeností jsme zrealizovali nespočet zdravotnických projektů a kromě toho vytvořili i vlastní kolekci nábytku ALAXDOKTOR. Rádi vám pomůžeme vybavit vaše zdravotnické zařízení přesně podle vašich představ. Zajistíme vše od prvnotního návrhu, 3D vizualizace až po dopravu a montáž. Neváhejte nás kontaktovat pro individuální nabídku.

Zobrazit více