Nábytkové řady - nábytek do předsíně


Stránka je v přípravě. V případě, že hledáte nebo potřebujete produkty náležící této kategorii, napište nám na alax@alax.cz.

Budeme vás kontaktovat a následně Vám zašleme nabídku.


Děkujeme za pochopení. Tým ALAX


Designové nábytkové řady do předsíně

Modulární sestava vám ušetří čas při vybírání vhodného nábytku do vašeho interiéru. Předsíňová sestava je vhodná nejen do moderních interiérů, ale také do kancelářských či hotelových prostorů. Dodejte svému interiéru nádech minimalismu. Vyberte si u nás již hotové nábytkové řady do předsíně, například od kvalitní bavorské značky SCHÖNBUCH. Vytváří nejen modulární nábytkové systémy, ale také jednotlivé kusy a doplňky. Schönbuch se vyjímá svými inovativními produkty s minimalistickým designem, jež jsou k dispozici v řadě barev. S výběrem vám rádi pomůžeme také přímo v našem showroomu v Praze!
Orientaci v katalogu nábytkových řad do předsíně vám usnadní sofistikovaný filtr. Můžete v něm rychle a pohodlně vyhledávat nábytkové řady podle barev, materiálu, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru nábytkové řady do předsíně se můžete osobně poradit také s naším architektem.

Zobrazit více