Cena
CZK
CZK
Výrobce
Materiál
Materiál - Podnož
Materiál - Sedák
Barva
Provedení kovu
Barva
Ostatní
Ostatní
Typ područek (židle)
Typ mechaniky (židle)
Typ podnože (židle)
Vaše volby
Materiál - Podnož:
Materiál - Sedák:
Provedení kovu:
Barva:
Ostatní:
Typ područek (židle):
Typ mechaniky (židle):
Typ podnože (židle):
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Židle UNA PLUS s 3D područkami

Židle UNA PLUS s 3D područkami

ICF19 781 CZK17 803 CZK
Doprava zdarma
-10%
Židle UNA PLUS s opěrkou hlavy

Židle UNA PLUS s opěrkou hlavy

ICF21 220 CZK19 098 CZK
Doprava zdarma
-10%
Špičkový design
Oblíbené
Židle UNA PLUS s područkami

Židle UNA PLUS s područkami

ICF18 279 CZK16 452 CZK
Židle STORM 555-N6-TI

Židle STORM 555-N6-TI

LD SEATING17 193 CZK
Doprava zdarma
Židle ACTIVE 11SL

Židle ACTIVE 11SL

PROFIM16 190 CZK
Špičkový design
Židle ACTIVE 11S

Židle ACTIVE 11S

PROFIM12 197 CZK
Kancelářská židle MY TURN 10Z
Špičkový design
Kancelářská židle MY TURN 10S
Kancelářská židle ONE 12S / 12SL

Kvalitní manažerské židle

se synchronní mechanikou od předních evropských výrobců jsou dostupné v mnoha provedeních a barvách.

Ergonomické manažerské židle se synchronní mechanikou Vám zajistí pohodlné a zdravé sezení, ze kterého Vás ani po dlouhé práci nebudou bolet záda. Kancelář manažera nebo ředitele firmy by měla být reprezentativní. Stejně tak i manažerská židle, která by měla být zároveň i kvalitní a pohodlná, aby obstála při celodenním sezení. 
Pořízením kvalitní manažerské židle předejdete bolestem zad, ulehčíte svým nohám i žilnímu systému, protože umožňuje díky synchronní mechanice tzv. zdravé sezení. Ta umožňuje kromě nastavení výšky sedu a houpání, nastavit područky, mají bederní odporu i opěrku hlavy, posuvný sedák, který lze naklonit. Manažerské židle jsou vyrobeny od renomovaných evropských výrobců nábytku, kteří spolupracují se světovými designéry.

Nabídka manažerských židlí

U většiny manažerských židlí v naší nabídce si můžete vybrat, jaké chcete čalounění – barvu i materiál (textil, kůže)… Dále můžete zvolit tvar područek, materiál kříže, provedení opěráku… Pro jednodušší dohledávání manažerských židlí podle Vašich požadavků a zároveň i lepší orientaci v ostatních kategoriích designového nábytku Vám doporučujeme použít pokročilý filtr.

ALAX působí již 25 let na českém trhu. Specializujeme se také na navrhování různých interiérů a následnou realizací. Máme svůj tým architektů. Nabízíme osobní jednání a návrh interiéru „ušitý“ přímo na míru.

Zdravé sezení na manažerské židli

Jednou z hlavních příčin toho, že přes 70 % našich obyvatel bolí záda, je nesprávné sezení. Způsob sezení ovlivní nejen zdraví, ale též pracovní výkon člověka. Kvůli špatnému sezení Vás bolí páteř, zádové a krční svalstvo a také hlava. Souvisí s ním také únava. Jak těmto negativním projevům předejít? Pořiďte si manažerskou židli se synchronní mechanikou.

Synchronní mechanismus umožní současný pohyb opěradla i sedadla a neustále se přizpůsobuje pohybům člověka. Páteř potom zůstává napnutá a přirozeně narovnaná a zádové svalstvo pracuje díky tlaku opěradla, zatímco spodní část těla zůstává ve stejné poloze. Tím, že dochází k rovnoměrnému namáhání svalstva, nedochází k jednostrannému přetažení nebo namožení jedné skupiny zádových svalů. Navíc si vytvoříte správné sedací návyky. Čím méně páček si na manažerské židli nebo křeslu nastavíte napevno, tím více vaše svaly na zádech pracují a udržují správné fungování páteře.

Zobrazit více
Počet produktů  
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE