Naše služby

Máme tradici a více než 30 let zkušeností na trhu s designem. Náš sehraný tým vám pomůže jak s výběrem jedné židle, tak s komplexní tvorbou a realizací interiérových řešení komerčních a bytových projektů, včetně fit outů. Zároveň jdeme s dobou. Rádi čerpáme novou inspiraci a jsme otevřeni novým možnostem i spolupracím, které navazujeme nejen s dodavateli, ale také s architekty a designery. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv projektem.

poptávkový formulář >

ARCHITEKTONICKÉ NÁVRHY

Rádi se ujmeme návrhu vašeho interiéru. Společně s našimi architekty vytvoříme prostory, které si zamilujete.

FIT OUTY

Umíme pomoci i se stavebními a technologickými pracemi probíhajícími před samotnou instalací interiérových prvků.

REALIZACE

Váš interiér umíme navrhnout i zrealizovat. Zajistíme vám montáž, instalaci i dopravu.

SHOWROOMY

V pražském Karlíně máme hned dva showroomy. Jeden s kancelářským nábytkem, druhý zaměřený především na bytový design.

E-SHOP

Pyšníme se širokým portfoliem dodavatelů a zahraničních produktů. Momentálně nabízíme více než 37000 produktů.

Co vám můžeme v Alaxu nabídnout?

Fit outy

Některé situace vyžadují, aby se před renovací interiér stavebně připravil. I o tohle se umíme postarat. Pokud je to potřeba, vezmeme si na starost bourání příček a podlah, malbu, obkladačské práce, elektroinstalaci a také montáž a závěrečný úklid. Náš tým je složen s odborníků, kteří si poradí s každým aspektem vašeho projektu.


V případě rozsáhlejší rekonstrukce zajistíme i povolení stavebního úřadu. Společně s vámi probereme vaše představy a na základě vašich požadavků zhotovíme návrh a vytvoříme cenovou nabídku.

více informací >

Montáže

Jsme tu pro vás od začátku až do konce. Od prvotního návrhu přes stavební práce až po montáž vámi vybraného nábytku. Postaráme se také o dopravu, stěhovací práce či instalace. Cena montáže závisí na časové náročnosti, vždy se předem domluvíme na vašich přesných požadavcích a rozpočtu.

S naším týmem zkušených specialistů budete mít jistotu, že bude nábytek sestaven správně, bezpečně a efektivně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Zeleň nejen na pracoviště

Popularita zelených prvků v soukromých i komerčních interiérech neustále roste. Na trhu je k dispozici široká škála variant. S ohledem na individuální preference nabízíme sortiment jak přírodních, tak polopřírodních zelených stěn či stromů. Živé rostliny přinášejí řadu výhod, od čištění vzduchu po absorpci zvuku, a pohled na ně navíc působí uklidňujícím a optimistickým dojmem. S polopřírodními rostlinami zase odpadá potřeba zalévání, stříhání a starost o jejich údržbu. V obou případech je design a výběr prvků uzpůsoben specifickým potřebám a charakteru daného prostoru. 

více informací >

Workshopy pro specialisty v oboru

Nezapomínáme ani na edukaci. Pravidelně pořádáme bezplatná odborná školení pro architekty a interiérové designery. Všechny workshopy se konají v našem novém showroomu Office Wave by Alax v budově Corso Karlín. Zaměřujeme se především na akustiku, kancelářský nábytek Narbutas, pCON program, výhody naší Profizóny a další témata, která vám rozšíří znalosti. Na každém workshopu se kromě pořádné dávky informací můžete těšit na drobné občerstvení a menší dárek.

více informací >

Naše showroomy

Chtěli byste si vyzkoušet vámi vybranou sedačku? Nebo potřebujete vybrat konkrétní barevné provedení stolu a rádi byste si prohlédli vzorníky a katalogy? Navštivte jeden z našich dvou karlínských showroomů. S výběrem kancelářského nábytku a akustických řešení vám pomůžeme v showroomu Office Wave by Alax v budově Corso Karlín, který se zaměřuje na značky Narbutas, Caimi Brevetti, LD Seating či Rim. V ulici Urxova 2 najdete zase primárně nábytek do bytových a komerčních prostor a vzorový byt s nábytkem Novamobili, Saba či Twils.

více informací >

Naši architekti

Našim klientům chceme nabídnout vždy to nejlepší. Proto jsme spojili síly s renomovanými českými architekty, kteří si vezmou na starosti váš projekt. Spolupracujeme jak s odborníky na bytové, tak na komerční prostory.

NAŠI ARCHITEKTI >