Naše služby

Máme tradici a 30 let zkušeností. Náš sehraný tým vám pomůže jak s výběrem jedné židle, tak s tvorbou a realizací interiérových řešení komerčních a bytových projektů. Zároveň jdeme s dobou. Rádi čerpáme novou inspiraci a jsme otevřeni novým možnostem i spolupracím, které navazujeme nejen s dodavateli, ale také s architekty a designery.

E-SHOP

Pyšníme se širokým portfoliem dodavatelů a zahraničních produktů. Momentálně nabízíme více než 36383 produktů.

KONZULTACE

Rádi vám poradíme s výběrem, vytvoříme cenovou nabídku nebo s vámi rovnou produkty objednáme.

PROJEKTOVÁNÍ

Rádi vám pomůžeme s výběrem a objednáním toho pravého pro vás nebo se rovnou ujmeme návrhu vašeho interiéru.

SHOWROOM

V pražském Karlíně vystavujeme některé modely a od ostatních máme vzorky barev a materiálů, neváhejte nás proto navštívit.

Jak probíhá spolupráce
s naším kreativním týmem?
 

 

1. Domluvíme se

Nabízíme vám pomocnou ruku s výběrem toho pravého nábytku a designových doplňků pro vaše interiéry. Proces designu a realizace interiéru vždy začíná intenzivní komunikací. Během vaší návštěvy se snažíme získat co nejbližší představu o vašich požadavcích, kterou proměníme ve skutečnost.

Pokud necháte starosti na nás, ujmeme se zařízení vašeho domova od návrhu až po montáž. V našem sortimentu společně najdeme vhodné vybavení do vaší ložnice, obývacího pokoje, předsíně, dětského a studentského pokoje a doplňky, jako jsou koberce, textilie a osvětlení.

Nabízíme také širokou škálu bytových židlí, křesel, sedacích souprav a jiných doplňků. Plastové, dřevěné, čalouněné a kovové židle, křesla a sedačky máme k dispozici pro využití jak do interiérů, tak do exteriérů. Vždy se snažíme vám vyjít vstříc a pokud je to možné, kousky vyrobíme atypicky dle vašeho nebo společného projektu.  

2. Zpracujeme návrh 

Naši designéři zpracují 2D, případně 3D návrhy a vizualizace, které s vámi následně budou konzultovat až do finální podoby.

Po zhotovení návrhu vás požádáme o zpětnou vazbu a schválení. Těšit se můžete na kombinaci výkresů, našeho výběru a doporučení ohledně produktů a materiálů včetně vzorků, které vám pomohou představit si finální podobu interiéru.

 

Během této schůzky vám také upřesníme ceny zboží a služeb. Domluvíme se na úhradě zálohy a možném časovém rozvrhu prací. Vždy se snažíme informovat vás podrobně o dalších krocích, takže máte vždy představu o tom, kdy bude co hotové.
 

3. Plácneme si 

Po odsouhlasení návrhu a cenové nabídky vypracujeme smlouvu, která obsahuje návrhy interiéru s patřičnými rozměry a dodané 3D vizualizace. Do smlouvy zaneseme vzájemné dohody a všechny vaše požadavky.
 

Po podpisu smlouvy přikročíme k provedení úprav interiéru. Nejprve si náš technik zaměří místo realizace, abychom podle konkrétních rozměrů mohli vyrobit nábytek na míru. V mezičase dodáme a instalujeme ostatní nábytek, osvětlení a doplňky.
   

4. Připravíme interiér 


Některé situace vyžadují, aby se před renovací interiér stavebně připravil. I o tohle se můžeme postarat. Pokud je to potřeba, vezmeme si na starost bourání příček a podlah a také montáž a závěrečný úklid. V případě rozsáhlejší rekonstrukce je třeba ověřit, zda nepotřebujete povolení stavebního úřadu.

Podle plánovaných změn zjistíte, který typ povolení budete potřebovat. Stavební povolení vyžadují zásahy do nosných konstrukcí a fasády domu, které patří k nejkompikovanějším. V případě pouze menších změn postačí ohlášení

 

Při realizaci je důležitý postup jednotlivých stavebních kroků, proto už nyní postupujeme dle harmonogramu.

5. Vytvoříme řešení na míru

Originální design vyžaduje speciální přístup a péči našich dodavatelů a řemeslných dílen. Nasbírali jsme již 30 let zkušeností, a proto hravě zvládneme dodávku a výrobu typizovaného nábytku i individuální výrobu atypického designového nábytku.

Každou místnost vašeho domu, bytu nebo komerčního prostoru navrhneme na míru. Hledáme řešení na základě konkrétního prostoru tak, aby citlivě navázalo na původní zástavbu či již zrekonstruované části. Pokud ve spolupráci s vámi nenajdeme vhodné modely nábytku, zajistíme výrobu originálního řešení a atypických interiérových prvků.

6. Provedeme montáž nábytku 

Na výrobu a dodání nábytku obvykle čekáme několik týdnů. Pokud máme interiér připravený k realizaci, můžeme se po dodání zboží a potřebného materiálu ihned pustit do odborné montáže.

Montáž jednotlivých interiérových prvků je prováděna řemeslníky se 100% precizností. Na základě návrhu interiéru a jednotlivých fází projektové dokumentace dohlížíme na to, aby se plnil časový harmonogram a realizace interiéru proběhla podle plánu.
 

7. Předáme hotový interiér 

Velké finále je uzavřeno předáním hotového interiéru k jeho užívání. Pokud jste před realizací uhradili pouze zálohu, je před předáním potřeba doplatit zbytek nákladů.
 

Abyste si nový interiér užili co nejdéle, rádi vám doporučíme, jak nejlépe o jednotlivé prvky pečovat. Odstraňování závad po předání stavby je samozřejmostí, záruka se však nevztahuje na vady výrobku, které vznikly běžným opotřebením, nevhodným uskladněním, vlastní přepravou, manipulací, neodbornou montáží u spotřebitele a nesprávným používáním. 


Máte jakékoli dotazy ohledně našich služeb? 

kontaktujte nás >

 

 

PROHLÉDNĚTE SI NĚKTERÉ NAŠE REALIZACE