Stránka je v přípravě. V případě, že hledáte nebo potřebujete produkty náležící této kategorii, napište nám na alax@alax.cz.

Budeme vás kontaktovat a následně Vám zašleme nabídku.


Děkujeme za pochopení. Tým ALAX


Sestavy kovového kancelářského nábytku

Hodně muziky s minimem starostí. To jsou sestavy kvalitního kovového kancelářského nábytku, které nabízejí sofistikované řešení v jednotném stylu a na míru vašim potřebám. V našem katalogu najdete sestavy od renomovaných evropských firem, jako je například DIEFFEBI. Umožní vám jednoduše vytvořit ergonomické pracovní prostředí s maximálním pohodlím. Součástí těchto modulárních systémů jsou skříně a skříňky, police i pracovní stoly. Většina produktů nabízí široké možnosti volby provedení. Jedná se o skvělé řešení soukromých i společných pracovních prostorů, jako je open space. Nevyznáte se v nabídce kovových kancelářských sestav? S výběrem vám rádi pomůžeme v našem showroomu v Praze!
Výběr v katalogu kovových kancelářských sestav vám usnadní sofistikovaný filtr. Můžete v něm snadno vyhledávat sestavy do kanceláře podle materiálu, barev, cenového rozpětí, výrobce i dalších specifikací. O výběru té pravé kovové kancelářské sestavy pro vás se můžete osobně poradit také s naším architektem.

Zobrazit více