Věšák Tres 2

Cena za kus bez DPH
6 150 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 442CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 442
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Stylový věšák TRES 2

Propadněte jednoduchému designu 

Stylový věšák Tres 2 byl inspirován siluletou stromů. Díky svému jednoduchému designu se může stát dokonalým doplňkem každého interiéru, od minimalistických a moderních prostor až po stylovější hotelové interiéry. Masivní dřevo, ze kterého je věšák TRES 2 vyroben, podtrhuje jeho přírodní charakter a doslova prohřeje celý váš prostor. V kombinaci s barevně lakovanými kovovými prvky nabízí moderní look, který vynikne v širokém spektru možností a situací. Dřevěnou konstrukci i kovové detaily si vyberete v konfigurátoru v odstínu dle vaší vlastní potřeby a preference. U provedení konstrukce B2 jsou na spojovacích prvcích patrné rozdíly v barvě a struktuře dřeva, které vyplývají z jeho přirozených charakteristik. Koruna věšáku nabízí 12 subtilních háčků pro zavěšení svršků či doplňků. Věšák je ve spodní části zakončen kluzáky pro keramické podlahy, beton a koberce a poskytuje tak ochranu proti jejich poškození.

Ergonomický a funkční nábytek BEJOT

Společnost Bejot tvoří nábytek, který je  plně ergonomický a funkční. Díky úzké spolupráci s vědeckými institucemi z oblasti akustiky a ergonomie firma získala jedinečné know-how pro výrobu plně ergonomického funkčního nábytku. Posláním společnosti je vytvořit harmonický vztah mezi člověkem a prostorem, ve kterém pobývá. Neméně důležitým cílem je pak zachytit krásu i v objektech denní potřeby tím, že se u jednotlivých produktů naváže dialog mezi formou a funkčností. Ve společnosti Bejot má člověk zásadní význam, prioritou jsou jeho potřeby, pohodlí a smysl pro estetiku. V moderním modelu práce je v popředí vytváření přívětivých prostor pro učení, práci a odpočinek.

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Šířka (mm) 560
Hloubka (délka) (mm) 650
Celková výška (mm) 1750
Hmotnost produktu (kg) 5
Materiál dřevo

3D prvky
tres - DWG_2D.zip
tres - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony