Stojací lampa FLAIRE

Cena za kus bez DPH
10 063 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 176CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 176
Dostupnost: Do 5 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
GABER

Kvalitní nábytek GABER  Elegantní designový interiér Elegance, lehkost, rafinovanost i čisté linie - to jsou jen některá slova, která vystihují kouzlo italské značky GABER . Kořeny v...

DESIGN:
Eurolinea
Eurolinea

Společnost Eurolinea je výsledkem dlouholetých zkušeností s navrhováním plastů. Navrhuje od nábytku, jako jsou stoly židle nebo taburety, až po výrobky pro domácnost a obaly, jako jsou různé...

Designová stojací lampa FLAIRE

Do všech moderních prostor


Neodsunujte výběr svítidla na druhou kolej, protože občas je to právě tento kousek, který pozvedne vaše interiéry o level výše a dodá jim ten správný šmrnc. Designová bílá stojací lampa FLAIRE udělá parádu ve všech moderních interiérech, a to jak bytových, tak komerčních. Kousek je vyroben z technopolymeru a je k dispozici ve dvou velikostech.


Objevte italskou vizionářskou firmu Gaber


Italská firma Gaber se díky dlouholetým zkušenostem s lisováním plastů a kovů stala jedničkou na světovém trhu. Italské kořeny a řemeslnou tradici návrhářská dílna propojuje s nejnovějšími technologickými poznatky. Proto jsou její produkty, mezi které patří především židle, barové stoličky a stoly, jedinečné a nadčasové. Firma Gaber ale také myslí na budoucnost, a proto se stále snaží vyrábět svůj nábytek ekologičtěji. V jejích kolekcích proto najdete 100% recyklovatelné produkty i produkty zero waste. Od roku 2000 se Gaber vyhýbá používání znečišťujících látek a místo toho podporuje používání recyklovaných materiálů. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 1100 - 1820
Průměr (mm) 400
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,21 - 0,32
Hmotnost produktu (kg) 14 - 15
Hmotnost balení (kg) 14

Katalog
gaber-scheda-flaire.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony