Cena za kus bez DPH
148 199 CZK
Cena za kus včetně DPH
179 321CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
179 321
Dostupnost: Do měsíce
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
INFINITI - logo

INFINITI - Designový nábytek pro každodenní život Kreativita, inovace, design. To jsou klíčová slova k pochopení přístupu a filosofie italské společnosti Infiniti . Tato mladá značka se...

DESIGN:
Alberto Brogliato
Alberto Brogliato

Narodil se v Schiu v roce 1981. Získal specializaci v oboru průmyslového designu výrobků na IUAV v Benátkách; během studií nastoupil do různých projektů a seminářů ve spolupráci s některými...

Designový stůl Landing

Balanc na vrcholku pyramidy


Ikonický stůl Landing z pera designérského dua BrogliatoTraverso balancuje mezi lehkostí a pevností. Stolová deska leží na vrcholku pyramidového podstavce, což ze stolu dělá jedinečný kus. Už jen pohled na stůl vzbuzuje magické vábení. Mohutná podnož je z lakované oceli pokrytá lakovanou MDF deskou, která je k dispozici ve třech barevných variantách.

Stůl se bude vyjímat ve všech zasedacích či konferenčních místností nebo ve stylových kuchyní jako jídelní stůl. Na dotaz lze do stolu zabudovat elektrické zásuvky. Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1200
Hloubka (délka) (mm) 2500-3000
Celková výška (mm) 750
Objem balení (m3) 3.35
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE