Kukačky CUCKOO HOME

Cena za kus bez DPH
8 649 CZK
Cena za kus včetně DPH
10 465CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
10 465
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
Progetti

Hravý design PROGETTI  Stylové doplňky pro každý den PROGETTI je dynamická a temperamentní italská společnost se sídlem v Carate Brianza s více než třicetiletou zkušeností v...

Originální kukačky CUCKOO HOME

Teplo domova v jednom předmětu

Kukačky Cuckoo Home jsou inspirované malou venkovskou chalupkou. Designér Ilya Titov jim vtiskl jednoduchý, originální a ironický design, který se hodí pro všechna prostředí. Na dřevěném základu jsou nakresleny dveře, ciferník a květiny. Zajímavé jsou také hodinové ručičky ve tvaru šipek. Originální, svěží, ale nadčasové - Cuckoo Home se neřídí módními výstřelky, ale uchovávájí si svou přitažlivost po mnoho let.

  • Kukačky Cuckoo Home jsou z březového dřeva, 
  • 100 % vyrobeno v Itálii
  • Kukačky jsou vybaveny světelným senzorem, který během noci automaticky vypíná funkci kukání.   

Poznejte značku Progetti 

Italská značka PROGETTI se zabývá výrobou doplňků nejen do domácích, ale i kancelářských interiérů. U svých produktů si PROGETTI zakládá na vysoké kvalitě, moderním a originálním designu, poctivé řemeslné výrobě a respektu k životnímu prostředí. V portfoliu značky najdete hodiny, kukačky, věšáky nebo stojany na deštníky. Finální produkty z dílny PROGETTI jsou navrženy tak, aby uspokojily vysoké požadavky a nejnáročnější vkus, jsou propracované do každého detailu, využívají přírodní a ekologické materiály a zároveň jim nechybí jednoduchý a emocionální design.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 250
Hloubka (délka) (mm) 100
Celková výška (mm) 230
Záruka (měsíce) 24
Materiál Lakované dřevo, lišejník

Katalog
progetti_1770-1.pdf
Progetti_catalogo.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony