Květináč ORGANIC Redonda 51x40 - khaki

Cena za kus bez DPH
3 495 CZK
Cena za kus včetně DPH
4 229CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
4 229
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
Výrobce:
VONDOM - logo

Avantgardní španělský nábytek VONDOM Inovace, design a styl  Mladý, inovativní, dynamický a hlavně nepřehlédnutelný - to je nábytek od značky VONDOM. Značka o sobě hrdě hlásá...

DESIGN:
Studio Vondom
Studio Vondom

Vondom je životní styl, způsob bytí. Tato španělská společnost založená roku 2006 povýšila plast na plnoprávný materiál, ze kterého lze vyrobit dokonalé a luxusní kusy nábytku. Navržen a určen...

Khaki květináč ORGANIC Redonda 51x40 cm

Přepychové zázemí pro vaše rostliny

Designový kulatý květináč ORGANIC od španělského výrobce VONDOM je vyrobený ze 100% recyklovatelného polyethylenu a navržený tak, aby zapadl do vnitřních i venkovních prostor. Univerzální a minimalistický design skvěle doplní jak monotónní kancelářské haly, tak i útulné terasy. Originální květináč je dostupný také v dalších barevných provedení v matné i lakované úpravě. Jistě oceníte možnost kombinovat květináč s dalšími modely v různých velikostech a odstínech ze stejné kolekce. Kromě této základní verze v naší nabídce najdete také svítící nebo samozavlažovací variantu.

Bohatá kolekce květináčů ORGANIC

Inspirací pro vznik kolekce ORGANIC byla samotná příroda. Minimalistický design, jemné a zaoblené křivky podporují harmonii mezi přírodním a lidským prostředím. Řada organic se skládá z kulatého (Redonda) a hranatého (Cuadrada) modelu květináče v různých velikostech a povrchových úpravách. Různorodé provedení umožňují vytvářet různá zátiší a na své si tak přijde každý.

ORGANIC nabízí také variantu se zabudovaným LED osvětlením, která se neokouká. Květináče můžeme kromě soukromých prostor doporučit do moderního hotelu, restaurací a barů včetně venkovních prostor. S výběrem toho pravého vám ochotně a rádi poradí naši specialisté - kontaktovat je můžete zde.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 510
Celková výška (mm) 400
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,13
Hmotnost produktu (kg) 4

Katalog
3.pdf
5.pdf
4.pdf
2.pdf
1.pdf
VONDOM_GREEN.pdf
VONDOM_DAILY.pdf
3D prvky
19.dwg
7.3ds
11.3ds
17.3ds
20.3ds
14.3ds
12.dwg
8.dwg
9.dwg
16.dwg
15.dwg
6.dwg
18.dwg
10.dwg
13.dwg

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE