Barová židle MASK

Cena za kus bez DPH
14 959 CZK
Cena za kus včetně DPH
18 100CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
18 100
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Kůže Genuine
Výrobce:
AIRNOVA

Design pod kůží značky AIRNOVA Kožený a kovový nábytek Společnost Airnova , založená v roce 1989 ve čtvrti Udine, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku pro...

DESIGN:
Mauro Fadel
Mauro Fadel

Mauro Fadel se narodil v roce 1963 ve švýcarském městě St. Gallen a nyní žije a pracuje v Oderzu poblíž italského města Treviso. V roce 1992 promoval na architektuře na IED v Miláně. Zabývá se...

Neobvyklá barová židle Mask

Designové potěšení

Překvapuje svým jedinečným tvarem komolé a obrácené pyramidy. Barová židle Mask je dokonalým příkladem povedeného designu. Sedák je pohodlně široký a opěrky nohou kopírují celý obvod podnože. Je ukázkou rovnováhy mezi kůží a ocelí a její výškově nastavitelná otočná základna je z chromovaného kovu. Barová židle Mask je po ty nejnáročnější klienty, kteří chtějí ve svém domově neobvykou a designovou krásku. Židle je k dispozici v bohaté paletě barev čalounění a můžete ji tak dokonale přizpůsobit vašemu interiéru.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Airnova ve stylu Itálie

Společnost Airnova, založená v roce 1989 v designové čtvrti Udine díky intuici Daniele Furlana, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku. Kombinuje nadčasovou eleganci s pokračující inovací technologií, forem a materiálů. Bohatý katalog se skládá z několika desítek produktů, které získávají přidanou hodnotu z používání prémiových italských usní. Podlehněte kouzlu italského nábytku.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 380
Hloubka (délka) (mm) 380
Celková výška (mm) 570 / 810
Výška sedáku (mm) 570 / 810
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,19
Hmotnost produktu (kg) 22
Materiál Kůže

Katalog
Airnova_catalogue_2021 LR.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony