Cena za kus bez DPH
37 158 CZK
Cena za kus včetně DPH
44 961CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
44 961
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BRINK & CAMPMAN - logo

Luxusní koberce BRINK & CAMPMAN  Tkané, všívané i ručně vázané  Společnost Brink & Campman působící v Nizozemsku vyrábí vysoce kvalitní koberce již od roku 1897.  Do svých...

Designový koberec Yara Nomad

Dotyk Maroka ve vašem interiéru

Tento elegantní koberec Yara Nomad vyrobený společností Brink & Campman se vyznačuje výrazným geometrickým designem inspirovaným marockým stylem ve stylových béžových a šedých tónech. Perfektní ohnisko pro obývací pokoj nebo jídelnu; tento koberec byl tkaný z čisté nové vlny, což zaručuje, že je odolný, vysoce odolný vůči skvrnám a přirozeně zpomaluje hoření. A co je nejdůležitější, je luxusně měkký. Koberec je vyrobený v Nepálu, a je ručně vázaný.

Neobvyklá kolekce Yara

Koberce Yara vyrábí společnost Brink and Campman, jeden z předních světových dodavatelů vysoce kvalitních, designem inspirovaných koberců. Tyto koberce jsou ručně vázané v Nepálu podle tibetské tradice pomocí 100% čisté vlny, než jsou vyprány a vyřezány, aby poskytly krásný lesk a luxusní měkkou texturu. Ať už je to trendy geometrie, květinové, módní pruhy nebo fascinující abstrakty, tato kolekce má vše v mnoha zářivých a okázalých barevných schématech.

Brink & Campman

Brink & Campman se v průběhu let specializoval na různé kvality koberců. Každá kvalita má svůj vlastní vzhled, vlastnosti a možnosti. Rozmanitost technik, které jsou vždy přeloženy do charakteristického rukopisu Brink & Campman, vytváří rozmanitost naší sbírky. Během své existence Brink & Campman spolupráci s dalšími výrobci ročně vyráběných a unikátních koberců.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Vlna

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Koberec YARA ARTDECO

Koberec YARA ARTDECO

BRINK & CAMPMAN44 961 CZK
Doprava zdarma
Koberec YARA NOMAD

Koberec YARA NOMAD

BRINK & CAMPMAN44 961 CZK
Doprava zdarma
Koberec YARA ARTDECO

Koberec YARA ARTDECO

BRINK & CAMPMAN44 961 CZK
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE