Pracovní stůl INTRA

Cena za kus bez DPH
72 803 CZK
Cena za kus včetně DPH
88 092CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
88 092
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
Bross

Kreativita a technologie BROSS Čalouněný nábytek a bytové doplňky Společnost Bross spojuje své jméno s nejlepším italským designem a schopností kombinovat kreativitu, technické...

DESIGN:
Alessandro Masturzo
Alessandro Masturzo

Narodil se v roce 1980. Po ukončení studia průmyslového designu, spolupracuje v současné době s designérskými studii a výrobci nábytku. V roce 2008 slavnostně otevřel své vlastní studio a...

Designový pracovní stůl INTRA

Praktická elegance

Nejlepší kombinace vlastností nábytku, kterou si dokážeme představit, je skvělý design, kvalita a praktičnost. Pracovní stůl INTRA od renomovaného designéra Alessandra Masturza splňuje všechny tyto elementy. Kousek je k dispozici v přírodním dubu, ale za příplatek si můžete pořídit rovněž americký ořech. Pakliže hledáte kvalitu, která vám vydrží dlouhá léta a bude vám dělat svými křivkami každodenní radost, s pracovním stolem INTRA nešlápnete vedle.

Jak si zařídit home office?


Práce z domova nabývá na stále větší popularitě, přesto ale spousta lidí netuší, jak si takovou domácí pracovnu zařídit. Proto jsme si pro vás připravili několik tipů a rad, díky kterým budete během home office stejně produktivní jako v kanceláři.

Vítejte v designovém světě BROSS


Schopnost kombinovat kreativitu, technické znalosti a inovace. Tou se pyšní italská firma BROSS, která se již od svého vzniku prosazuje na mezinárodní úrovni svými exkluzivními kolekcemi židlí, čalouněného nábytku, stolů a bytových doplňků vytvořených ve spolupráci s mezinárodními designéry. Společnost je schopna přizpůsobit návrh konkrétním potřebám klienta, od prototypů až po interní řízení různých fází výrobního procesu, včetně například čalounění. Pokud byste potřebovali jakkoli pomoci s vaší realizací nebo návrhem interiérů, neváhejte kontaktovat naše specialisty. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1800
Hloubka (délka) (mm) 800
Celková výška (mm) 760
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 1800X800
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost balení (kg) 52
Materiál ořech/dub

Katalog
INTRA-1.pdf
Bross_catalogo_2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony