Stolová podnož MDT 80x80 cm

Cena za kus bez DPH
4 837 CZK
Cena za kus včetně DPH
5 853CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
5 853
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
CONTRAL

Outdoorový nábytek CONTRAL Vybavení pro zahrady, restaurace a kavárny Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, zejména pro kontraktní sféru, takže...

DESIGN:
Tým Contral
Tým Contral

Minimalistická stolová podnož MDT

S rozměry 80x80 cm

Stolová podnož MDT od italské značky Contral v sobě nezapře eleganci v podobě minimalismu a nadstandardní kvalitu. Pevná hliníková konstrukce je lakována polyesterovým práškovým nástřikem, což zaručuje odolnost i ve venkovních prostorech. Můžete si vybrat ze tří barevných provedení. Podnož je vhodná pro stolové desky o rozměrech 80x80 cm. Díky preciznímu zpracování má dlouholetou životnost.

Outdoorový nábytek z Itálie od značky CONTRAL
 

Společnost CONTRAL se specializuje na design a výrobu venkovního nábytku, a to zejména pro komerční použití. S originalitou nábytku CONTRAL se tak můžete setkat na zahrádkách restaurací či v přimořských letoviscích. Mnoho židlí i křesel od renomované italské značky zdobí i slavné ulice věhlasných Benátek, což svědčí o špičkové kvalitě nábytku, a těší se proto značné popularitě. Použité materiály jsou navíc vysoce odolné a dokážou tak vzdorovat nepřízním přímořského klimatu i intenzivního používání. Díky neustálému výzkumu a inovaci materiálů společnost CONTRAL každý rok nabízí nové kolekce, jimiž dokonale předvídá světové trendy.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 800
Hloubka (délka) (mm) 800
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 800x800
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0.05
Hmotnost produktu (kg) 5
Hmotnost balení (kg) 6
Materiál hliník
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stolová podnož MDT 160x80 cm
Doprava zdarma
Stolová podnož MDT 139x80 cm