DIEFFEBI

Kovový nábytek DIEFFEBI

Kvalitní italský design

Produkty DIEFFEBI jsou vyvíjeny ve výrobním závodě v San Vendemiano na ploše 9000 m². Od svého založení v roce 1970 se společnost DIEFFEBI vždy specializovala na zpracování kovů. V průběhu let se z italské firmy stala mezinárodním společnost v oblasti kovového nábytku pro kanceláře, domácnosti, ale i komunity. DIEFFEBI využívá avantgardní technologii, vysoce kvalitní materiály a postupy, které mají nízký dopad na životní prostředí. V současnosti společnost DIEFFEBI vyrábí a vyváží kovový nábytek do více než 50 zemí světa a je vlastníkem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001, což dokazuje mimo jiné to, že pracuje podle nejvyšších zásad kvality a bezpečnosti.O značce Dieffebi


Od svého založení v 70. letech se Dieffebi specializovala na zpracování kovů a v průběhu let se stala mezinárodně uznávanou značkou v oblasti nábytku pro kancelář, domácnost a komunitu. Dieffebi disponuje strukturovaným produkčním prostředím, ve kterém je možné zajistit všechny fáze výrobního procesu, od návrhu, přes prototypy, od výroby až po finalizaci. Společnost využívá moderní technologie, vysoce kvalitní materiály a inovativní procesy, které jsou šetrné k životnímu prostředí, neustále navíc investuje do výzkumu a inovací, čímž si zajišťuje stále pokročilejší výrobní know-how.

 

Dieffebi vyrábí a exportuje své produkty do více než 50 zemí světa a neustále komunikuje s novými klienty z nových kultur. Vytváří produkty, které přináší pozitivní prostředí kolem lidí, což má vliv v pracovním prostředí i na jejich produktivitu. Dieffebi využívá maximálního využití jednotlivců, sítí a optimalizace procesů. Pokud se změní práce, přizpůsobí se i kancelářské prostředí. Celý prostor je je tedy vybaven flexibilními, modulárními a ergonomickými řešeními, které umožňují spolupráci a sdílení zdrojů pro lepší kvalitu práce i života. Pracovní prostor se stává přátelským, flexibilním, jedním slovem, lidštějším.

Multifunkční nábytek do kanceláře


Díky modularitě systémů a flexibilitě organizace může Dieffebi vytvářet přizpůsobená řešení pro každý prostor. Návrhářům poskytuje své odborné znalosti a výsledky výzkumu, aby tak společně mohli definovat definovaly uspořádání pracovního prostoru, který bude v souladu s každým provozním, estetickým a prostžedím a navíc sedět rozpočtu. Přizpůsobení produktů zahrnuje širokou škálu barevných možností a integraci vybavení s technologickými systémy tak, aby vytvářely stimulující a multifunkční prostředí.

 

Koncept „smart workingu“ je základem pro hlubokou transformaci kancelářského prostředí. Nové kanceláře vybavené komunikačními a technologickými nástroji, které umožňují pracovat online v jakémkoli prostředí kdykoliv a kdekoliv. Z pracovního prostředí se rázem stane kulturní i sociální prostředí, který odráží základní hodnoty - svobodu, seberealizaci a harmonii mezi tělem, myslí  a prostředím. Dieffebi reaguje na probíhající vlnu coworkingovů a umožňuje uživatelům vybrat si mezi různými řešeními v závislosti na činnosti, kterou chtějí provádět: buď samostatně, nebo ve skupině, vše s grácií, designem a ergonomií. 

Modulární systémy Dieffebi


Všechny produkty Dieffebi vyjadřují modulární koncept, který umožňuje nekonečná řešení v souladu s dostupným prostorem, jeho architektonickými rysy, identitou a také potřebami lidí. Stoly, kontejnery a knihovny nejsou koncipovány pouze jako doplňkové vybavení, ale jako nástroje pro navrhování životních a pracovních scénářů, přičemž se přizpůsobují nejrůznějším způsobům použití a situacím, které se neustále mění. Modularita produktů Dieffebi umožňuje vytvářet úplná, konzistentní a efektivní řešení s maximální jednoduchostí, a to i v obtížných nebo hybridních prostorech v kancelářském prostředí nebo doma.

 

Ekologie a udržitelnost


Dieffebi obdrželo certifikát ISO14001, dále pak NF Environment, což je jediný dobrovolný certifikát v Evropě, který svědčí o úplné ekologické udržitelnosti kovového nábytku. V roce 2011 společnost Dieffebi dokončila projekt fotovoltaické elektrárny na střeše vlastního sídla. Může produkovat přibližně 120 000 kWh, což významně přispívá ke snížení využívání přírodních zdrojů. V roce 2012 byla instalována automatická nízkoenergetická továrna na povrchovou úpravu s cílem nejen zvýšit efektivitu a flexibilitu výroby a snížit dopad výrobních procesů na životní prostředí. Udržitelnost životního prostředí také znamená užívání recyklovatelných materiálů, proto společnost Dieffebi navrhuje recyklovatelné produkty, jednoduché na demontáž. Společnost navíc používá recyklovatelné obaly, což dále přispívá ke snížení využívání cenných přírodních zdrojů. 

Designéři značky Dieffebi

Se společností Dieffebi spolupracuje několik talentovaných designérů, kteří sdílejí vizi a ctí hodnoty společenosti. Mezi nejskloňovanější jména patří například designér Favaretto, talentované duo 967 Architetti Associati, které si připisuje regály Chiave di volta. Architekti z Hangar Design Group zase přišli s praktickými skříňkami Dotbox.  Kancelářské kousky CBox, CWave, Tidy pocházejí z dlouhodbé spolupráce s Gianmarcem Blinim.  V neposlední řadě zmíníme Dorigo Design a jeho projekt praktických kancelářských skříněk MiaPed.

Zobrazit více
Dieffebi - Katalog Classic storage.pdf
Dieffebi - Company profile.pdf
Dieffebi - Katalog Lockers 2015.pdf
Dieffebi - Katalog Personal storage.pdf
Dieffebi - Katalog Primoacoustic.pdf
Dieffebi - Katalog Dotbox.pdf
Dieffebi - Katalog Primo.pdf
Dieffebi - Katalog BOOKCASES_2015.pdf
Dieffebi - Katalog Office.pdf
Dieffebi_catalogue_2018.pdf
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Barva
Provedení kovu
Barva
Ostatní
Typ (koše a popelníky)
Ostatní
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Typ (kontejner)
Dle obsahu (kontejner)
Kartotéky
Vaše volby
Provedení kovu:
Barva:
Typ (koše a popelníky):
Ostatní:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Typ (kontejner):
Dle obsahu (kontejner):
Kartotéky:
Počet produktů  
Seřadit  
Doprava zdarma
Odpadkový koš PRIMOOdpadkový koš PRIMO

Odpadkový koš PRIMO

DIEFFEBI29 794 CZK
Doprava zdarma
Otevřená skříňka PRIMO, 100x45x101 cmOtevřená skříňka PRIMO, 100x45x101 cm
Doprava zdarma
Otevřená skříňka Primo, 80x45x42 cmOtevřená skříňka Primo, 80x45x42 cm
Doprava zdarma
Květináč PRIMOKvětináč PRIMO

Květináč PRIMO

DIEFFEBI8 590 CZK
Doprava zdarma
Kontejner NICE PEDKontejner NICE PED

Kontejner NICE PED

DIEFFEBI16 014 CZK
Kontejner BORDINO PEDKontejner BORDINO PED

Kontejner BORDINO PED

DIEFFEBI9 282 CZK
Doprava zdarma
Kontejner CBOXKontejner CBOX

Kontejner CBOX

DIEFFEBI14 913 CZK
Doprava zdarma
Kontejner CBOXKontejner CBOX

Kontejner CBOX

DIEFFEBI15 102 CZK
Doprava zdarma
Kontejner TIDYKontejner TIDY

Kontejner TIDY

DIEFFEBI25 830 CZK
Doprava zdarma
Kontejner VERTICAL FILEKontejner VERTICAL FILE

Kontejner VERTICAL FILE

DIEFFEBI21 520 CZK
Doprava zdarma
Roletová skříňka VERTICAL FILERoletová skříňka VERTICAL FILE
Doprava zdarma
Otevřená skříňka VERTICAL FILEOtevřená skříňka VERTICAL FILE
Doprava zdarma
Skříňka s dvířky VERTICAL FILESkříňka s dvířky VERTICAL FILE
Doprava zdarma
Otevřená skříňka DOTBOX UNITSOtevřená skříňka DOTBOX UNITS
Doprava zdarma
Skříňka s dvířky DOTBOX UNITSSkříňka s dvířky DOTBOX UNITS
Počet produktů  

Podívejte se pod pokličku firmě Dieffebi

Zobrazit více
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE