Držák na monitor PLUG & PLAY

Cena za kus bez DPH
5 461 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 608CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 608
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MANADE

Kancelářské doplňky MANADE Kvalitní vybavení a LED osvětlení MANADE je jedním z předních francouzských výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků . V průběhu...

Praktický držák monitoru PLUG & PLAY 

Pro maximální produktivitu

Je vám nepříjemné sedět v kanceláři pořád ve stejné pozici? Díky držáku na monitor PLUG & PLAY, který je navržen do posledního detailu, můžete měnit svoji polohu a obrazovka se s pomocí široké škály možností ramena přizpůsobí. Intuitivní ovládání a flexibilita mechanismu vás tak vybízejí k práci ve správné poloze. Kovový držák je k dispozici v bílé, černé a stříbrné, a můžete si vybrat rovněž z dvou typů s USB základnou a bez ní. Produkt je vhodný pro 30'' obrazovku 2 až 9 kg. Na dotaz také pro 1 až 5 kg nebo 9 až 21 kg. Dopřejte si to nejlepší a využijte každou pracovní minutu naplno!

Doplňky ve francouzském stylu

Cílem rozsáhlé řady kancelářských doplňků Manade je vytvořit ekologický a designový pracovní prostor tak, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Manade je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivé doplňky do interiérů, vhodné pro každé pracovní prostředí. Aktuálně je v nabídce Manade široká řada košů, věšáků a osvětlení, díky kterým můžete svůj interiér udělat jedinečným.

Hravá elegance Manade

Manade je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků, který nabízí více než jen poutavý francouzský design. K výrobě jsou využívány pouze ekologické materiály, které jsou 100% rostlinné a biologicky odbouratelné a zanechávají za sebou minimální ekologickou stopu. Jako důkaz, že design a ekologie mohou jít ruku v ruce, vznikl ve společnosti Manade ambiciózní program nejnovější generace LED osvětlení, které využívá velmi málo energie. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost balení (kg) 2
Materiál lakovaný kov

Katalog
Manade_general_catalogue_2020.pdf
2020 06 BUTTERFLY & SWELL DEPLIANT.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Držák monitorů PLUG & PLAY