Magnetické věšákové háčky PAPYRUS

Cena za kus bez DPH
1 077 CZK
Cena za kus včetně DPH
1 303CZK
Celková cena s DPH (6 ks)
7 819
Dostupnost: Do 6 týdnů
Minimální objednatelné množství: 6 ks
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
MANADE - logo

MANADE - Kvalitní kancelářské doplňky MANADE je jedním z předních francouzských výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků . V průběhu let firma dodala na trh...

Magnetické věšákové háčky Papyrus 

Nápadité řešení

Hledáte-li netradiční řešení, zkuste magnetické věšákové háčky Papyrus, které jsou neobvyklé svou magnetickou základnou. Ta je nabízena v mnoha barvách a háček je z černého ABS materiálu pro ochranu vašich oděvů. Dodávány jsou v minimálním počtu 6 ks. Díky svému vzhledu a variabilitě mohou vašemu interiéru nabídnout netradiční ale efektivní řešení.

Doplňky ve francouzském stylu

Cílem rozsáhlé řady kancelářských doplňků Manade je vytvořit ekologický a designový pracovní prostor tak, aby vaše pracoviště bylo pohodlné a efektivní. Společnost Manade je specifická tím, že vyrábí kvalitní a spolehlivé doplňky do interiérů, vhodné pro každé pracovní prostředí. Aktuálně je v nabídce Manade široká řada košů, věšáků a osvětlení, díky kterým můžete svůj interiér udělat jedinečným.

Hravá elegance Manade

Manade je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních a praktických kancelářských doplňků, který nabízí více než jen poutavý francouzský design. K výrobě jsou využívány pouze ekologické materiály, které jsou 100% rostlinné a biologicky odbouratelné a zanechávají za sebou minimální ekologickou stopu. Jako důkaz, že design a ekologie mohou jít ruku v ruce, vznikl ve společnosti Manade ambiciózní program nejnovější generace LED osvětlení, které využívá velmi málo energie. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 106
Celková výška (mm) 126
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE