Cena za kus bez DPH
33 412 CZK
Cena za kus včetně DPH
40 429CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
40 429
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Ovo provedení
prosím zvolte
Material korpusu a boční stěny
Výrobce:
MDD

Luxusní kancelářský nábytek MDD Moderní recepční pulty .mdd je výrobcem moderního designového kancelářského nábytku, který se neztratí ani soukromé v pracovně manažera či ředitele....

Základní recepční jednotka OVO

Multifunkční řešení pro každého


Modely OVO představují ideální multifunkční řešení malých prostor. Dokáží totiž plnit funkci psacího stolu i recepčního pultu zároveň. Jednotka nabízí dostatečný prostor pro počítač i praktické zásuvky na dokumenty. Lze u ní pohodlně pracovat vsedě i vestoje.

Model o rozměrech 155 x 87 x 115 cm disponuje odolnou přední stěnou a pracovní deskou z dřevotřísky s ABS hranou ve vkusné pastelově bílé barvě. Vyvýšený panel recepčního pultu je pokrytý tvrzeným sklem. Na výběr máte levé i pravé provedení a přední a postranní desku v dezénu kaštan nebo cocoa.Řada OVO: Malá, ale šikovná

Klame tělem! Každá recepční jednotka z řady OVO je kompaktní, ale o to více praktická. Účinně totiž kombinuje vlastnosti zařízení pro zákaznický servis a individuální pracovní stanice pro zaměstnance.

Vrchní oválná deska plní zároveň funkci psacího stolu a sníženého modulu recepce, takže usnadňuje komunikaci s hendikepovanými zákazníky. Zvýšená část pak umožňuje pohodlnou práci vestoje. Za ní se efektivně schová monitor počítače i zásuvka na dokumenty. Jednotky OVO ušetří místo v salonech krásy, kadeřnictvích a celé řadě dalších institucí. 


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 1550
Hloubka (délka) (mm) 870
Celková výška (mm) 1150
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,3
Hmotnost produktu (kg) 93
Materiál MFC, sklo

Katalog
reception-desks-1_19.pdf
3D prvky
3DS_LOL10.3ds
3DS_LOP10.3ds

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony