Cena za kus bez DPH
27 312 CZK
Cena za kus včetně DPH
33 048CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
33 048
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
MYYOUR - logo

MYYOUR - Italská estetika Italská firma MYYOUR se specializuje na výrobu plastového nábytku - židlí, lehátek, stolů, květináčů, osvětlení i plastových doplňků. Inovativní nápady...

Hravý pouf MODÍ

pro dokonalý venkovní relax

Už se vidíte, jak si na totmo poufu vychutnáváte váš oblíbený drink, čtete si časopis nebo prostě jen tak odpočíváte a bavíte se s přáteli? My ano! Minimalistický pouf MODÍ s plastovou podnoží a čalouněným sedákem si zamilujete na první pohled. Díky použitým materiálům je vhodný i do venkovních prostorů a jelikož se jedná o modulární kousek, finální podoba sedací soupravy je zcela ve vaší režii. 
Na vlně minimalismu

Čisté linie, elegantní design. Tím se pyšní venkovní kolekce MODÍ, která se skládá z modulárních pohovek, křesel a poufů, ze kterých můžete hravě vytvářet harmonické celky přesně podle vašich představ. Vše doplňuje designový stolek, na který můžete odložit všechny vaše nezbytnosti. Zapomeňte tedy na veškerý stres a užívejte si zaslouženou pohodu na nábytku MODÍ.


Hravou kolekci vytvořilo designérské studio MOREDESIGN, které se mimo jiné zaobírá koncepcí vývoje nových produktů. Sleduje produkt ve všech jeho vývojových fázích: koncepce, modelování, 3D vykreslování, inženýrství, prototypy, industrializace až po kontrolu kvality finálního výrobku. Interpretuje potřeby klienta a podle toho vytváří produkty, které si zamilujete na první pohled.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 836
Hloubka (délka) (mm) 627
Celková výška (mm) 440
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál Plast a imitace kůže
Venkovní použití Ano

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Sedačka MODÍ

Sedačka MODÍ

MYYOUR97 407 CZK
Doprava zdarma
Konferenční stůl MODÍ

Konferenční stůl MODÍ

MYYOUR17 008 CZK
Sedací souprava MODÍ

Sedací souprava MODÍ

MYYOURod 60 326 CZK
Doprava zdarma
Křeslo MODÍ

Křeslo MODÍ

MYYOUR60 326 CZK
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE