Čtyřmístná sedačka DIVANO HOUR

 
Výrobce:
SERRALUNGA - logo

SERRALUNGA  Kvalitní italský nábytek s tradicí Design za hranicemi možností. Italská firma SERRALUNGA vás okouzlí svými polyfunkčními předměty, které v sobě mísí extravaganci ,...

DESIGN:
Claudio Bellini
Claudio Bellini

Claudio Bellini se narodil roku 1963 v Miláně, kde dnes žije a pracuje. Claudio Bellini vystudoval architekturu a průmyslový design na Vysoké škole technické v Miláně. Od roku 1987...

Pohodlná čtyřmístná sedačka DIVANO HOUR

pro vaše komfortní posezení


Chcete dodat vašim prostorům příjemnou atmosféru? Designér Claudio Bellini přišel na trh s modulární čtřmístnou sedačkou DIVANO HOUR, kterou si plně přizpůsobíte vašim požadavkům. Kousek se skvěle kombinuje s dalšími kousky kolekce, čímž si vytvoříte harmonicky vypadající celek. Sedačka s podnoží z polyethylenu a čalouněným sedákem se dá hravě využít i v exteriéru. K dostání ve velkém množství barev. Nevíte si rady, jak vybrat tu správnou sedačku pro vaše prostory? Kontaktujte nás a my vám velmi rádi poradíme.


Odolné recyklovatelné produkty


Při výrobě většiny kousků značky Serralunga je používána tzv. rotační technologie. Výroba za pomoci této technologie je časově náročnější, ale výsledkem je bezspárový produkt, který má vyšší odolnost vůči popraskání. Kousky jsou vyrobeny z recyklovatelného polyethylenu, který je odolný proti UV záření a velmi snadný na údržbu.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 3800
Hloubka (délka) (mm) 750
Celková výška (mm) 720
Výška sedáku (mm) 430
Hmotnost produktu (kg) 93
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 48
Materiál Plast polyethylen a textil

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE