Akustické panely a akustický nábytek

Cena
CZK
CZK
Prodejce
Materiál
Typ materiálu
Materiál - Sedák
Materiál - Podnož
Materiál - Stolová deska
Barva
Barva
Provedení kovu
Barva dřeva
Ostatní
Typ (paravany, panely, stěny)
Dle umístění (paravany)
Výška (paravany)
Délka (paravány)
Ostatní
Typ mechaniky (židle/křesla)
Typ podnože (židle/křesla)
Typ nábytku
Typ skříně
Výška skříně
Šířka skříně
Udržitelný produkt
Typ (dekorace a doplňky)
Typ stolu
Tvar stolu
Průměr (stoly)
Typ podnože (stoly)
Délka (stoly)
Šířka (stoly)
Typ svítidla
Vaše volby
Typ materiálu:
Materiál - Sedák:
Materiál - Podnož:
Materiál - Stolová deska:
Barva:
Provedení kovu:
Barva dřeva:
Typ (paravany, panely, stěny):
Dle umístění (paravany):
Výška (paravany):
Délka (paravány):
Ostatní:
Typ mechaniky (židle/křesla):
Typ podnože (židle/křesla):
Typ nábytku:
Typ skříně:
Výška skříně:
Šířka skříně:
Udržitelný produkt:
Typ (dekorace a doplňky):
Typ stolu:
Tvar stolu:
Průměr (stoly):
Typ podnože (stoly):
Délka (stoly):
Šířka (stoly):
Typ svítidla:
Počet produktů  
Seřadit  
Počet produktů  

Akustické panely a akustický nábytek

Akustické panely a akustický nábytek nabízíme výhradně od top evropských značek CAIMI BREVETTI, KASTEL, NARBUTAS, BEJOT, PROFIM a dalších. Na výběr máte mnoho barevných variant. Na akustiku kancelářského interiéru je dobré myslet již od počátku projektu, ať již řešíte novostavbu či rekonstrukci stávajících prostor. Kvalitní stavební úpravy mají největší efekt a jsou i ekonomické. Ovšem ani v případech, kdy se vytvoření akustické pohody, která má zásadní vliv na kvalitu pracovních výkonů, opomenulo, není nic ztraceno. Existuje řada možností, jak takovou situaci řešit, například využít akustické panely a akustický nábytek k designově originálnímu návrhu a estetickému dotvoření interiéru. Zlepšují akustiku místností, neboť omezují odrazy zvuku, čímž snižují úroveň hluku a dobu dozvuku. Ideálním řešením je zkombinovat více druhů těchto akustických absorbérů. U nás si jistě vyberete! Rádi vám poradíme přímo v našem showroomu v Praze!
Tápete v široké nabídce akustických panelů a akustického nábytku? Máme pro vás chytrý filtr ALAX! Výsledky vyhledávání vám seřadí podle výrobce, materiálu, barev, cenového rozpětí a dalších specifikací. O výběru akustických panelů a akustického nábytku se doporučujeme také kdykoli osobně poradit s naším architektem.

Vyřešte zvukový diskomfort jednou pro vždy

Nemůžete se vy nebo vaši zaměstnanci v práci soustředit nebo vás ruší hovory ostatních kolegů, kávovar nebo kopírka? Míra produktivity a kreativity může v důsledku hluku značně klesnout. Východiskem může být integrace akustických kousků nábytku a doplňků. V našem magazínu si můžete přečíst o tom, jak může být užitečná inovativní telefonní budka SILENT ROOM dostupná v několika velikostech, nastolit akustickou pohodu s těmi nejoblíbenějšími kolekcemi od litevské značky NARBUTAS. Stojací nebo závěsné akustické panely pomohou vyřešit nejen zvukovou, ale i vizuální stránku. Kromě toho, že vypadají pěkně, můžete s nimi rozdělit prostor. Nástěnné panely zase tvoří na stěnách různé mozaiky, poslouží tedy i jako originální dekorace. 

Zobrazit více