Barová židle FIONA - SG

Cena za kus bez DPH
10 129 CZK
Cena za kus včetně DPH
12 256CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
12 256
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Kůže Genuine
prosím zvolte
Výrobce:
AIRNOVA

Design pod kůží značky AIRNOVA Kožený a kovový nábytek Společnost Airnova , založená v roce 1989 ve čtvrti Udine, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku pro...

DESIGN:
Patti Campani
Patti Campani

Patti Campani se narodila v Reggio Emilia. Po studiu architektury ve Florencii byla zodpovědná za design, vnitřní architekturu, krajinářskou architekturu, dočasný obchod a projektování pro...

Elegantní čalouněná barová židle Fiona - SG

Nadstandardní pohodlí

Hledáte ideální barovou židli, ve které můžete trávit hodiny, skvěle doplní váš pokoj a provzdušní interiér? Elegantní čalouněná barová židle Fiona - SG je ideální volbou. Vřetenové nohy podepírají sedák, definovaný elegantními viditelnými stehy. Neobvyklá zadní osa a zaoblené tvary dodávají Fioně mladistvý a hravý charakter. Židli charakterizují nízká záda a chromovaná opěrka nohou.

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Airnova ve stylu Itálie

Společnost Airnova, založená v roce 1989 v designové čtvrti Udine díky intuici Daniele Furlana, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku. Kombinuje nadčasovou eleganci s pokračující inovací technologií, forem a materiálů. Bohatý katalog se skládá z několika desítek produktů, které získávají přidanou hodnotu z používání prémiových italských usní. Podlehněte kouzlu italského nábytku.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 500
Hloubka (délka) (mm) 550
Celková výška (mm) 860 / 960
Výška sedáku (mm) 650 / 750
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,31 / 0,35
Hmotnost produktu (kg) 9,5
Materiál Kůže

Katalog
Airnova_catalogue_2021 LR.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Židle FIONA - P

Židle FIONA - P

AIRNOVA15 626 CZK
Doprava zdarma
Židle FIONAŽidle FIONA

Židle FIONA

AIRNOVA9 646 CZK