Barová židle PATCHWORK - SG

Cena za kus bez DPH
22 996 CZK
Cena za kus včetně DPH
27 825CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
27 825
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Kůže FP
prosím zvolte
Výrobce:
AIRNOVA

Design pod kůží značky AIRNOVA Kožený a kovový nábytek Společnost Airnova , založená v roce 1989 ve čtvrti Udine, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku pro...

DESIGN:
Airlab
Airlab

Airlab je interní oddělení výzkumu a vývoje společnosti AIRNOVA . Tým, který je neustále v souladu s nejnovějšími technologickými inovacemi a trendy v moderním stylu, kombinuje vývoj konceptu...

Elegantní barová židle Patchwork - SG

Neobyčejně lákavá kombinace

Neobvyklý vzor typu Patchwork dělá tuto barovou židli neobvyklou a výjimečnmou. Hravost a minimalismus jsou charakteristické rysy barové židle Patchwork - SG. Tato židle kombinuje odstín barev, linií a materiálů s jemností a kombinuje zaoblenou chromovou ocel s kůží pro mladý a moderní efekt. Opěradlo je lehce zkosené, aby vám zajistilo lepší posezení. Dodejte svému interiéru nádech moderního designu. Židle je má bohatou paletu barev čalounění a můžete ji tak dokonale přizpůsobit vašemu interiéru.  

Vysoká nebo nízká barová židle? Která je ta pravá?


Vysoká barová židle
se využívá především v restauracích, barech, bistrech a jiných konzumačních zařízeních. Je charakteristická výškou sedáku, která se pohybuje kolem 75 cm. K vysoké barové židli se doporučuje mít barovou desku ve výšce mezi 110 a 115 cm.

Nízká nebo také kuchyňská barová židle se nejčastěji využívá k domácím kuchyňským barům a ostrůvkům. Výška jejího sedáku se pohybuje kolem 65 cm. Doporučená výška barové desky je pak mezi 91 - 95 cm

Airnova ve stylu Itálie

Společnost Airnova, založená v roce 1989 v designové čtvrti Udine díky intuici Daniele Furlana, se specializuje na výrobu koženého a kovového nábytku. Kombinuje nadčasovou eleganci s pokračující inovací technologií, forem a materiálů. Bohatý katalog se skládá z několika desítek produktů, které získávají přidanou hodnotu z používání prémiových italských usní. Podlehněte kouzlu italského nábytku.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 420
Hloubka (délka) (mm) 450
Celková výška (mm) 870 / 970
Výška sedáku (mm) 650 / 750
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,25
Hmotnost produktu (kg) 10 / 10,5
Materiál Kůže

Katalog
Airnova_catalogue_2021 LR.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Židle PATCHWORK - PŽidle PATCHWORK - P

Židle PATCHWORK - P

AIRNOVA35 301 CZK
Doprava zdarma
Křeslo PATCHWORK - LKřeslo PATCHWORK - L

Křeslo PATCHWORK - L

AIRNOVA34 954 CZK
Doprava zdarma
Židle PATCHWORKŽidle PATCHWORK

Židle PATCHWORK

AIRNOVA24 953 CZK