Stůl Ciak čtvercový

Cena za kus bez DPH
9 231 CZK
Cena za kus včetně DPH
11 170CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
11 170
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Výrobce:
ALMA DESIGN

Barevné posezení s ALMA DESIGN  Designové stoly a židle ALMA DESIGN je mladá a dynamická společnost z Itálie založená v roce 2007, která se specializuje na výrobu křesel, stolů...

DESIGN:
MrSmith Studio
MrSmith Studio

MrSmith Studio je designová poradenská firma založená v roce 2004 Marcem Mascettim . Při hledání globálně srozumitelného jména a instinktivní sebeidentifikace se zrodil název MrSmith;...

Designový stůl CIAK čtvercový

Do venkovních i vnitřních prostor

Stůl CIAK od značky Alma Design je navržen s konstrukcí a čtvercovou deskou z lakovaného hliníku. CIAK je ideální do venkovních prostor díky odolnosti vůči UV záření, je ale vhodný i pro vnitřní užití. Můžete vybírat z několika barev podnože i stolové desky.

Jak vybrat jídelní stůl


Vybrat správný jídelní stůl může být těžší, než se na první pohled zdá. Kromě designu a materiálu podnože a stolové desky se musíte zaměřit i na jeho rozměry a typ. Hodí se pro vás spíše rozkládací stůl, nebo dáte přednost klasické verzi? Máte zvolit čtvercovou desku, nebo raději kulatou? Abychom vám tento nelehký úkol usnadnili, připravili jsme pro vás několik tipů, kterými byste se při výběru měli řídit.

Rodinná tradice Alma Design

Alma Design byla založena v roce 2007. Své kořeny má v průmyslové tradici Made in Italy, v rámci čehož klade důraz na funkčnost a nekompromisní kvalitu. Značka je rodinným dědictvím, jehož součástí je extrovertní přístup a vášeň pro design, převedený do rozpoznatelné estetiky, kterou tvoří jednoduchost a lehkost. Alma Design navrhuje a vyrábí v nejlepších italských čtvrtích, vytváří produkty, které se dostávají do domácností, kanceláří i smluvních míst po celém světě.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 735
Rozměr / průměr stolové desky (mm) 600x600
Rozměr / průměr základny 525
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,09
Hmotnost produktu (kg) 12 / 14
Materiál hliník, kov/HPL
Venkovní použití Ano
Žáruvzdornost Ano

Katalog
Ciak.pdf
Alma_Design_MagentaScala_2019.pdf
Alma_Design_-_PhotoBook_2018.pdf
Alma Design Project_Book_2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty

Doprava zdarma
Stůl Ciak kruhovýStůl Ciak kruhový

Stůl Ciak kruhový

ALMA DESIGN12 648 CZK
Doprava zdarma
Sklápěcí stůl CIAK čtvercovýSklápěcí stůl CIAK čtvercový