Židle Marlene - transparentní

Cena za kus bez DPH
6 657 CZK
Cena za kus včetně DPH
8 055CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
8 055
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Polycarbonat
Výrobce:
ALMA DESIGN

Barevné posezení s ALMA DESIGN  Designové stoly a židle ALMA DESIGN je mladá a dynamická společnost z Itálie založená v roce 2007, která se specializuje na výrobu křesel, stolů...

DESIGN:
JF Smith
JF Smith

Pseudonym JF Smith používá firma Alma Design k podepsání pod některými projekty, které se zrodily ve workshopech, které společnost pořádá, a také v týdnech, kdy se diskutuje o tématech...

Transparentní židle MARLENE

Se zámeckým nádechem

Jestli máte rádi zámeckou atmosféru a design, je pro vás židle MARLENE tou pravou. Židle se svým designem vrací do dřívějších dob na hrady a zámky v modernějším pojetí. Robustní konstrukce židle je odlehčena transparentním provedením, vyrobená z polycarbonátu. Můžete vybírat z několika barevných provedení, židle je vhodná pro veřejné a obytné prostory a je stohovatelná.

Jak vybrat jídelní židli


Tento zdánlivě jednoduchý kousek nábytku patří mezi položky, do kterých je dobré investovat. Pokud totiž začnete den snídaní na nepohodlné židli, může vám to zkazit náladu hned po ránu. Proto vám dnes poradíme, jak vybrat jídelní židli, kterou budete milovat.

Rodinná tradice Alma Design

Alma Design byla založena v roce 2007. Své kořeny má v průmyslové tradici Made in Italy, v rámci čehož klade důraz na funkčnost a nekompromisní kvalitu. Značka je rodinným dědictvím, jehož součástí je extrovertní přístup a vášeň pro design, převedený do rozpoznatelné estetiky, kterou tvoří jednoduchost a lehkost. Alma Design navrhuje a vyrábí v nejlepších italských čtvrtích, vytváří produkty, které se dostávají do domácností, kanceláří i smluvních míst po celém světě.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 506
Hloubka (délka) (mm) 530
Celková výška (mm) 832
Výška sedáku (mm) 466
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,37
Hmotnost balení (kg) 11
Stohovatelnost (počet stohovatelných kusů) 6
Materiál polycarbonát

Katalog
Marlene.pdf
Alma_Design_MagentaScala_2019.pdf
Alma_Design_-_PhotoBook_2018.pdf
Alma Design Project_Book_2018.pdf

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony