Akustická soustava SOCIAL SWING - až šestimístná

Cena za kus bez DPH
310 330 CZK
Cena za kus včetně DPH
375 499CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
375 499
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
KEIMO
CHARLES
ALPA
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
CURA
ALPA
VALENCIA
ALPA
CURA
ALPA
CURA
CHARLES SD
ALPA
CHARLES
VALENCIA
OCEANIC
ALLY
VALENCIA SD
BLAZER
EASY
OCEANIC
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
REMIX 2 SD
STEELCUT TRIO
prosím zvolte
FENNO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
OCEANIC
ALLY
BLAZER
EASY
SYNERGY
OCEANIC
SYNERGY SD
REMIX 2 SD
STEELCUT TRIO
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

DESIGN:
Maciej Karpiak
Maciej Karpiak

Maciej Karpiak , narozen v roce 1977, absolvoval s vyznamenáním Fakultu interiérového designu na Akademii výtvarných umění ve Štětíně. Během studií získal třikrát prezidentské stipendium pro...

Akustická soustava SOCIAL SWING s až šestimístnou houpačkou

Pro zábavu i na pracovišti

Akustická soustava SOCIAL SWING s až šestimístnou houpačkou přináší řešení nadměrného hluku a zábavu zároveň. Je proto ideální na pracoviště, do open space a kanceláří či veřejných prostor. SOCIAL SWING vytváří neformální místo k setkávání, které podněcuje kreativitu a zároveň do kanceláří přináší pohodovou a hravou atmosféru. Houpačka je místo, které poskytuje ideální uvolnění a relaxaci, které napomáhají ke vzniku těch nejinspirativnějších a nejpřekvapivějších nápadů.

 

Víte, že?

Pomalé houpání pomáhá zklidnění emocí, stimuluje koncentraci a podporuje efektivitu. 

SOCIAL SWING pomůže srovnat si myšlenky, uvolnit se a uklidnit. Tato houpačka je ideálním produktem pro regeneraci mysli během krátké přestávky. Lakovanou kovovou konstrukci lze vybrat z několika odstínů. Konstrukce houpačky je zhotovena ze dubové dýhy s čalouněným sedákem a opěrákem. Ty si vybíráte z pestrého katalogu možností textilií a barev. Závěsy houpačky jsou vyrobeny z lakovaného kovu v barvě konstrukce. Bezpečnostní nylonový pás brání vychýlení zavěšeného křesla. Samostatně volíte také provedení čalounění postranních panelů, za příplatek lze čalounit i strop konstrukce. Podlaha je dřevěná  a potažená umělou trávou, přičemž rám je lakovaný v barvě konstrukce. 

 

Houpačka až pro 6 osob zahrnuje čtyři závěsná křesla a jednu rozkládací pohovku. Maximální počet osob v této konstrukci je 10 (na dotaz při uspořádání s pěti dvoulůžkovými pohovkami). Jedno křeslo smí používat nejvýše jedna osoba. Doporučená vzdálenost od průchodů by neměla být menší než 80 cm od židle. Barva lavice je stejná jako barva závěsného křesla. Na dotaz je možné různé typy a barvy čalounění.

Kolekce Social Swing 

Přesuňte svůj tým z konferenční místnosti na méně standardní místo setkání - společenskou houpačku, a uvidíte, jak se kreativita vašich zaměstnanců znovu probudí a týmová práce zlepší. Social Swing podvědomě zvyšuje kreativitu a podněcuje každého sdílet svůj nápad. 

 

8 důvodů k houpání

  1. Houpačka podporuje produkci endorfinů
  2. Pomáhá vytvářet nová nervová spojení
  3. Rozvíjí lepší prostorovou orienta
  4. Relaxace
  5. Stimuluje kreativitu
  6. Podporuje budování týmu
  7. Může být zdrojem inspirace
  8. Originalita 

Sociofugální design 

Prostory mohou být navrženy sociopetálním nebo sociofugálním způsobem, tj. způsobem, který podporuje nebo nepodporuje interakci mezi lidmi. Social Swing je ideálním příkladem kancelářského nábytku, který podporuje komunikaci a snižuje mezilidskou vzdálenost. Při komunikaci na sebe všichni přítomní vidí, navíc jsou rozmístěni v kruhu, což vytváří pocit rovnosti všech zúčastněných. Kromě toho akustické vlastnosti houpačky také zlepšují komunikaci. 

 

Návrh houpačky Social Swing vychází také z Goffmanovy teorie, která říká, že je kancelář jevištěm i zákulisím - v zákulisí můžete vést neformální, uvolněné rozhovory.

Technické parametry a bezpečnost

Jedno křeslo nesmí používat více než jedna osoba najednou. Navrhovaná vzdálenost židlí od průchodů by neměla být menší než 80 cm. Výrobek byl testován na pevnost a odolnost, konstrukční namáhání, zatížení, stabilitu a celkovou bezpečnost. Sada nábytku nemusí být připevněna k podlaze. Každá židle je opatřena nylonovým popruhem, který omezuje houpání židle, tento prvek slouží ke zvýšení bezpečnosti těch, kdo houpačku používají, i kolemjdoucích.

Akustika a biofilní design 

Proč je důležité držet se od hluku 

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Celková výška (mm) 2205
Průměr (mm) 3600
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 700
Materiál látka, kov, dřevo

Katalog
social swing double - instruction .pdf
social swing round - instruction .pdf
3D prvky
social swing - DWG_2D.zip
social swing - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty