Nástěnný akustický panel svítící - různé tvary

Cena za kus bez DPH
6 540 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 913CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 913
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
ERA
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
HERITAGE
REMIX 2 SD
STEELCUT TRIO
OCEANIC
prosím zvolte
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Elegantní svítící nástěnný akustický panel - různé tvary

Akusticky vyladěná kancelář

Elegantní svítící nástěnný akustický panel z kreativní kolekce SILENT BLOCK je novinkou na poli akustických panelů. Výběr správného tvaru akustického panelu do interiéru nikdy nebyl snazší. Tyto panely jsou velice lehké, navíc si je můžete vybrat z řady kombinovatelných tvarů a vytvářet tak nespočet kreativních kombinací. Panely lze taktéž přimontovat i na strop. Konstrukce panelů je potažena čalouněním, které si vyberete dle vlastní potřeby a preference z mimořádně pestrého katalogu Bejot v našem konfigurátoru. Tento model navíc disponuje LED podsvícením s volitelnou intenzitou 3000 nebo 4000 K. Volitelným doplňkem je bezkontaktní spínač pro plynulé nastavení intenzity světla. Popusťte uzdu své fantazii a ukažte, že ani akustika nemusí být nuda! Upevnění panelu je jednoduché. Sestava obsahuje montážní věšáky pro vzdálenost panelu 20 nebo 50 mm od stěny. Upozorňujeme, že montážní sady neobsahují šrouby a montážní šrouby (vyberete odpovídající upevnění pro typ stěny). Svítící panel lze vybrat v různých tvarech. Pro dotazy ohledně možné konfigurace nás neváhejte kontaktovat.

Různé tvary akustických panelů SILENT BLOCKS

Dobrá akustika je jedním z klíčových věcí v místnosti. Obzvlášť je-li v uzavřené místností více lidí pohromadě, je důležité, aby v místnosti nebyla ozvěna a lidé mohli vést nerušený dialog. Z různých tvarů akustických bloků lze vytvoři na stěně estetické a přitom funkční mozaiky zajišťující výbornou akustiku v místnosti. 

Pozoruhodná akustika - kolekce ALBERI

Panely ALBERI představují dokonalou alternativu k nudným akustickým panelům, přičemž zachovávají všechny akustické parametry, díky nimž bude vaše kancelář klidná a tichá, a to při zachování přirozeného vzhledu. Vidíte ve své kanceláři zeleň pouze za oknem? Díky akustickým panelům ALBERI se to brzy změní. Jejich tvar je totiž inspirován stromy a díky širokým možnostem jejich konfigurace a montáže k vám do kanceláře zavítá blízký park a vy pocítíte příval nové energie.

Akustika a biofilní design 

Proč je důležité držet se od hluku 

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24
Materiál látka

3D prvky
silent block - DWG_2D.zip
silent block - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony