Podnožka VIENI P29

Cena za kus bez DPH
5 840 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 066CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 066
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
prosím zvolte
FENNO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
LEATHER
REMIX 2 SD
ACCESSOIRE
STEELCUT TRIO
OCEANIC
ACCESSOIRE
OCEANIC
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Stylová podnožka VIENI P29 s ližinovou podnoží

Propadněte italskému designu

Stylová podnožka VIENI P29 s ližinovovu podnoží je nezbytným doplňkem prostorného a nepřehlédnutelného křesla ze stejnojmenné kolekce. Navíc zajišťuje i mimořádný komfort. Díky důmyslnému  designu z dílny Edie & Paolo Cianich je výraznost italského designu poznat v každém detailu. Kostra a moderně řešená ližinová podnož jsou lakované kovové nebo chromové, přičemž na výběr máte z několika barevných odstínů. Podnož může být zakončena kluzáky pro keramické podlahy, beton a koberce. Ližinová podnož kromě skvělého vzhledu poskytuje i dokonalou stabilitu. Podnožka je čalouněná. Čalounění svrchní plochy a ozdobného lemu podnožky vybíráte zvlášť, je tedy možné buďto vše sladit do jednoho celku nebo naopak vytvořit originální kombinace. V případě dalších dotazů ohledně možných konfigurací podnožky nás neváhejte kontaktovat.

Vieni - kolekce s italským nádechem 

Kolekce sedacího nábytku VIENI se skvěle hodí do moderních veřejných interiérů, domácích prostor a útulných prostor typu lounge. Celá kolekce skládající se z křesel a podnožek vybízí k odpočinku a relaxaci. Při tvorbě byla pozornost věnována hlavně detailům,  povrchové úpravě a nejvyšší kvalitě použitých materiálů. To vše činí kousky z kolekce Vieni moderní a elegantní. Hlavním prvkem je výrazný kupolovitý tvar sedáku, do kterého si sednete a nebudete chtít vstát. Podnože jsou k mání ve třech kovových a jedné dřevěné verzi. 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 650
Hloubka (délka) (mm) 465
Celková výška (mm) 415
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,1
Hmotnost produktu (kg) 10
Materiál látka, kov

3D prvky
umm - DWG_3D.zip
umm - DWG_2D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty