Policový systém SAAR 1x4

Cena za kus bez DPH
13 190 CZK
Cena za kus včetně DPH
15 960CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
15 960
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

DESIGN:
Krzysztof Sarnowski
Krzysztof Sarnowski

Krzysztof Sarnowski je polský designér nábytku a interiérový architekt, který vystudoval Univerzitu umění v polské Poznani. Je známý svými moderními návrhy nábytku, které kombinují tradiční...

Elegantní policový systém SAAR 1x4

Estetický a praktický

Elegantní policový systém SAAR 1x4 je systém minimalistických regálů se zajímavým geometrickým designem. Skládá se z jednoduchých boxů které lze libovolně rozestavit podle svého uvážení. Policový systém zaujme svým pečlivým provedením, důrazem na každý detail a kvalitními materiály. Systém SAAR je mimořádně funkční systém hodící se do kanceláře nebo na recepci. Dělá prostory funkční a dodává jim přitom zajímavou, jedinečnou formu. Kostrukce je kovová, práškově lakovaná ve vámi vybraném odstínu. Lze ji vybavit dalšími komponenty, jako například výškově nastavitelnými nožičkami, dřevěnými prvky a zásobníky, akustickými panely, magnetickými tabulemi, či dvířky s volitelným uzamykáním pro vytvoření přihrádky. Pro upevnění systému na zeď je součástí dodávky sada upevňovacích prvků pro přišroubování nebo zavěšení regálu na zeď. Nechybí také stabilizacční prvky v podobě křížů nosné konstrukce. Pro bližší informace ohledně možných konfigurací systémů nás neváhejte kontaktovat.

 

Kolekce závěsného systému SAAR

Závěsný systém SAAR se skládá z různých modulů, které lze zavěsit na zeď. Pomocí SAAR nejenže  zorganizujete předměty, ale lze ho také použít k rozdělení kancelářského prostoru a vytvoření funkčního uspořádání. Systém je také možné doplnit měkkými akustickými panely pohlcujícími zvuk, která prostoru také dodá potřebný klid při práci vyžadující soustředění.

Nepodceňujte akustiku v klancelářích

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Šířka (mm) 483
Hloubka (délka) (mm) 320
Celková výška (mm) 1771
Materiál kov, dřevo

3D prvky
saar - DWG_3D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty