Stropní akustický panel SILENT BLOCK H60

Cena za kus bez DPH
4 990 CZK
Cena za kus včetně DPH
6 038CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
6 038
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
BOND
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
FIGHTER
ERA
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
HERITAGE
REMIX 2 SD
STEELCUT TRIO
OCEANIC
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Elegantní stropní akustický panel SILENT BLOCK H60

Akusticky vyladěná kancelář

Elegantní stropní akustický panel SILENT BLOCK H60 je novinkou na poli akustických panelů. Výběr správného tvaru akustického panelu do interiéru nikdy nebyl snazší. Tyto panely jsou velice lehké, navíc si je můžete vybrat z řady kombinovatelných tvarů a vytvářet tak nespočet kreativních kombinací. Panely lze taktéž přimontovat i na strop. Konstrukce panelů je potažena čalouněním, které si vyberete dle vlastní potřeby a preference z mimořádně pestrého katalogu Bejot v našem konfigurátoru. Popusťte uzdu své fantazii a ukažte, že ani akustika nemusí být nuda! Upevnění panelu na strop je jednoduché. Sestava obsahuje 4ks kabelů o délce 1,5m nebo za příplatek kabely s nestandardní délkou (příplatek za každý 1m nad 1,5m délky), které lze zkrátit na požadovanou délku. Model v našem katalogu najdete v různých tvarech. Pro dotazy ohledně možné konfigurace nás neváhejte kontaktovat.

Různé tvary akustických panelů SILENT BLOCKS

Dobrá akustika je jedním z klíčových věcí v místnosti. Obzvlášť je-li v uzavřené místností více lidí pohromadě, je důležité, aby v místnosti nebyla ozvěna a lidé mohli vést nerušený dialog. Z různých tvarů akustických bloků lze vytvoři na stěně estetické a přitom funkční mozaiky zajišťující výbornou akustiku v místnosti. 

Pozoruhodná akustika - kolekce ALBERI

Panely ALBERI představují dokonalou alternativu k nudným akustickým panelům, přičemž zachovávají všechny akustické parametry, díky nimž bude vaše kancelář klidná a tichá, a to při zachování přirozeného vzhledu. Vidíte ve své kanceláři zeleň pouze za oknem? Díky akustickým panelům ALBERI se to brzy změní. Jejich tvar je totiž inspirován stromy a díky širokým možnostem jejich konfigurace a montáže k vám do kanceláře zavítá blízký park a vy pocítíte příval nové energie.

Akustika a biofilní design 

Proč je důležité držet se od hluku 

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 1110
Hloubka (délka) (mm) 50
Celková výška (mm) 973
Záruka (měsíce) 24
Hmotnost produktu (kg) 7,7
Materiál látka

3D prvky
silent block - DWG_3D.zip
silent block - DWG_2D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty