Vícemístný akustický box VOO VOO

Cena za kus bez DPH
129 550 CZK
Cena za kus včetně DPH
156 756CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
156 756
Dostupnost: Do 6 týdnů
ks
 
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
KEIMO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
VALENCIA
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
LEATHER
REMIX 2 SD
Kůže zákazníka
STEELCUT TRIO
OCEANIC
prosím zvolte
prosím zvolte
FENNO
SAWANA
KEIMO
CHARLES
PASTEL
ROCCIA
CHARLES SD
VALENCIA
VALENCIA SD
SILVERTEX
SILVERTEX SD
BLAZER
EASY
SYNERGY
SYNERGY SD
Látka zákazníka
LEATHER
REMIX 2 SD
Kůže zákazníka
STEELCUT TRIO
OCEANIC
prosím zvolte
Výrobce:
BEJOT

Kancelářský nábytek BEJOT Kvalitní vybavení pro práci Rodinná společnost , která se díky nápadu, nadšení a práci celého týmu změnila z malého tesařského závodu na velkého výrobce...

Elegatní vícemístný akustický box VOO VOO

Toužíte po tichu a soukromí?  

Elegatní vícemístný akustický box VOO VOO sleduje základní myšlenku vytvořit soukromé místo v open-space prostoru - nákupních centrech, na univerzitách, školách a na dalších veřejných místech. Vysoké čalouněné opěradlo plní úlohu stěnových příček, zajišťuje absorpci zvuku a vytváří dobré akustické podmínky. Díky VOO VOO 9XX vytvoříte v kanceláři soukromé místo, kde se lze soustředit na projekt, nebo vést neformální rozhovory. Box stojí na ližinové, lakované kovové nebo chromové podnoži, která je opatřena filcem pro maximální ochranu vaší podlahy. Čalounit lze látkou z širokého výběru barev vzorníku značky Bejot, přičemž vnitřní a vnější provedení boxu vybíráte samostatně. Můžete tak celek krásně sladit nebo naopak vytvořit zajímavé barevné kombinace. Uvnitř boxu se nachází sedačky a praktický stolek s kovovou nebo chromovou nohou a deskou z melaminu ve vámi vybraném barevném provedení. Volitelnými doplňky jsou mediaporty s elektrickými a USB nabíječkami montované do sedaček nebo stěny boxu. Dále lze nainstalovat vyztužený panel pro instalaci držáku televizoru a kabelové prostupy. V případě dotazů ohledně možných konfigurací produktu nás neváhejte kontaktovat.

Kolekce Voo Voo

Voo Voo je řada zajímavých návrhů pohovek a křesel určených pro veřejné interiéry jako recepce, salonky, haly nebo čekárny. Díky své modularitě nabízí Voo Voo širokou škálu možností pro vytváření různých kombinací v souladu s individuálními představami. 

Akustika a biofilní design 

Proč je důležité držet se od hluku 

Značka Bejot přináší odpověď na stále hlučnější a dynamičtější život. Pomocí principů biofilie si klade za cíl i těm nejzaměstnanějším lidem pomoci obnovit kontakt s přírodou a vytvořit dynamickou krajinu kancelářských a veřejných prostor. Kanceláře mohou být hlučné a hektické. Hluk může způsobovat ztrátu koncentrace, bolesti hlavy a dokonce i podrážděnost. Produkty Bejot jsou nadesignované tak, aby zajišťobvaly optimální  akustiku v místnosti.

 

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek


Nový časopis o designu


Hledáte inspiraci do nového domova a potřebujete poradit, jak vybrat židli, stůl, postel nebo třeba matraci? Nebo vás zajímají trendy v bydlení a chcete mít vždy ty nejčerstvější informace. Pak sledujte náš online magazín Alaxmag, ve kterém najdete každý den novou dávku inspirace.


Počet kusů v balení 1
Šířka (mm) 2480
Hloubka (délka) (mm) 2290
Celková výška (mm) 1320
Výška sedáku (mm) 435
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 4,9
Hmotnost produktu (kg) 210 / 253
Materiál látka, kov

3D prvky
vieni - DWG_3D.zip
vieni - DWG_2D.zip

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony

Příbuzné produkty