BLOMUS

Nerezové bytové doplňky BLOMUS 

Moderní design a kvalita

Blomus je německý výrobce nerezových doplňků pro domácnost se sídlem v Sundernu (Severní Porýní-Vestfálsko). Bytové doplňky Blomus jsou praktické, moderního designu a samozřejmě prvotřídní kvality a dlouhé životnosti. Vytváří doplňky, které spojují jednoduchost funkce s krásou materiálu. Motto firmy zní: „Design pro život“.
O značce Blomus 


Blomus je rodinnou záležitostí, v současné době firmu provozuje již čtvrtá generace. Oblast Severního Porýní - Vestfáltska, kde společnost působí, byla také kdysi domovem prosperujícího ocelářského a uhelného průmyslu. Rodinný podnik byl původně založen v roce 1921 za účelem vyrábění dílů pro jízdní kola. V roce 1961 udělal rodinný podnik zásadní obrat a začal svou výrobu specializovat na dárky a designové předměty z místně vyráběné z mědi, mosazi, cínu a nerezové oceli. V roce 2000 firma přijela současný název Blomus a vznikla dnešní vizionářská značka designuVýrobní proces a odolné materiály


Blomus využívá tradičních i moderních materiálů. Snad nejdůležitějším materiál již od samého založení firmy je nerezová ocel. Od doby svého vzniku se portfolio produktů rozrostlo o pěknou řádku, stejně tak se rozrostl i výběr materiálů, který je dnes opravdu rozmanitý. Oblíbená je například kamenina, korek, len, beton a samozřejmě dřevo. Všemu ale stále vévodí díky svým jedinečným vlastnostem nerezová ocel. Ať už sama nebo v kombinaci s jinými materiály vypadá ocel stále dokonale elegantně.

Kouzlo nerezové oceli


V čem spočívá krása nerezové oceli? Je pevná, odolná a chladná, přesto ale se ale dá vytvarovat přirozených sofistikovaných tvarů. Tyto kouzelné vlastnosti materiálu s dlouholetou historií odjakživa přitahovaly pozornost umělců, řemeslníků a později i designérů.

 

,, Pokud neznáš svou minulost, ztratíš se v budoucnosti. " - Will Blome, CEO


Priorita kvality a trvanlivosti Blomus 

Charakteristickým znakem společnosti Blomus je nekompromisní oddanost kvalitě, díky tomu se také výrobky dostaly do popředí světa mezinárodního designu. Při volbě materiálu i způsobu výroby Blomus nedělá kompromisy a vždy se snaží své produkty zlepšovat. Kvalitu ale nenalezneme jen u produktů, ale i v samotných vztazích se zákazníky, partnery a v tom, jak celý podnik funguje. Blomus chce být znám jako uctivá, čestná, spolehlivá značka.

S rodinnou firmou Blomus za tu řádku let od jejího působení na trhu spolupracovala řada designérů i designerských studií, mezi ty nejznámější patří například stotz-design.com / Flöz Industrie Design / Fried Ulber / Oliver Renelt / Susanne Augenstein / Andre Gilli / Jürgen R. Schebendach nebo jasperwettstein.de

Ocenění za design

To, že je design značky Blomus moderní dokládá nejčerstvější ocenění -  německé designové ceny 2020 s přeheledem ovládly nové kolekce nádobí značky Blomus.  

V roce 2019 si zase deignovou cenu odnesla lampa ANI, hodnotící okouzlila svým inovativním designem, kvalitou a funkčností. 

Designová cena IF patří k nejdůležitějším designovým cenám. Je důkazem prvotřídní kvality výrobků,  výjimečnéého designu a vynikajícího servisu.

A k oceněním z posledních let se řadí také rok 2019, kdy značka Blomus získala prestižní ocenění Iconic a to v kategorii ,,Nejlepší z nejlepších". 

Zobrazit více
Blomus_katalog_The_Collection_SS2021_low.pdf
Blomus_katalog_brandbook DE FINAL low[1].pdf
Blomus_novinky_2021.PDF
Profizona
Cena
CZK
CZK
Typ
Materiál
Typ materiálu
Barva
Barva
Provedení kovu
Ostatní
Typ (věšáky, háčky)
Typ (hodiny)
Typ (koše a popelníky)
Tvar (zrcadla)
Typ (zrcadla)
Typ (dekorace a doplňky)
Ostatní
Vaše volby
Barva:
Provedení kovu:
Typ (věšáky, háčky):
Typ (hodiny):
Typ (koše a popelníky):
Tvar (zrcadla):
Typ (zrcadla):
Typ (dekorace a doplňky):
Ostatní:
Počet produktů  
Seřadit  
Špičkový design
Oblíbené
Čtyřháček VASCOČtyřháček VASCO

Čtyřháček VASCO

BLOMUS912 CZK
Špičkový design
Oblíbené
Háček JUSTO

Háček JUSTO

BLOMUS690 CZK
Oblíbené
Sklápěcí nástěnný věšák s háčkem LANCASklápěcí nástěnný věšák s háčkem LANCA
Samolepicí dvojháček VINDO
Nástěnný věšák MENOTONástěnný věšák MENOTO
Nástěnný věšák VENEANástěnný věšák VENEA
Oblíbené
Háček na dveře MURO (3ks)
Háček na dveře MENOTO - 3 ksHáček na dveře MENOTO - 3 ks
Oblíbené
Stojan na deštníky SLICEStojan na deštníky SLICE
Špičkový design
Stojan na deštníky MENOTOStojan na deštníky MENOTO
Samolepicí háček VINDOSamolepicí háček VINDO
Počet produktů  

Blomus: Vše pro vaši kuchyni i předsíň


Také patříte mezi milovníky nejrůznějších doplňků, které povznesou váš domov o úroveň výš? Pak byste si neměli nechat uniknout německou značku Blomus. Ta má v portfoliu velké množství minimalistických, ale velmi stylových kousků do vaší kuchyně, předsíně či koupelny. Je libo elegantní zrcátko, nebo karafu na víno? S výběrem těch správných kousků vám velmi rádi pomůžou naši specialisté.Zobrazit více
ALAX WEB - CHYBY, RADY ZDE