Závěsné svítidlo DARK & BRIGHT STAR

Cena za kus bez DPH
6 150 CZK
Cena za kus včetně DPH
7 442CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
7 442
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
Barva skla
prosím zvolte
Velikost a verze
prosím zvolte
Kování
Výrobce:
Bomma - logo

BOMMA – výjimečná krása českého foukaného skla Ryze česká společnost Bohemia Machines vznikla v roce 1992. Zpočátku se soustředila zejména na produkci brusných strojů, robotů a výrobních...

DESIGN:
DECHEM Studio
DECHEM Studio

Studio DECHEM založili v roce 2012 v Praze Michaela Tomišková a Jakub Janďourek. Oba zakladatelé se poprvé potkali na sklářské škole v Novém Boru. Následně se Michaela Tomišková vzdělávala na VŠUP...

Designové závěsné svítidlo Dark & Bright Star

Unikátní solitérové osvětletní ve tvaru krystalové hvězdy


Stylové designové závěsné svítidlo Dark & Bright star se stane hvězdou každého moderního interiéru. Elegantní stínidlo kulovitého tvaru je v naší nabídce dostupné hned ve dvou barevných provedeních a povrchových úpravách – bílé s pískovaným povrchem a tmavé v lesku. Obě varianty jsou vyrobené z ručně foukaného křišťálu, který je následně upravován přesným řezem.  Kromě barev můžete vybírat i z několika velikostí a pozlacené nebo antracitové konstrukce. Závěsné světlo Dark & Bright star je díky svému minimalistickému designu skvělou volbou všude tam, kde toužíte po výjimečně působivé atmosféře. A to bez ohledu na styl zařízení.


Světelný zdroj: 1 x 40 W (E27)

Vhodné pouze pro interiérové použití.

Svítidlo je ručně foukané bez formy. Rozměry tvaru a odstín barvy se mohou nepatrně lišit.

Designová pohádka tisíce a jedné noci


Večer pod hvězdami je skutečná romantika, kterou si s osvětlením Dark & Bright star můžete dopřávat každý den. Kombinujte různé velikosti stínidel a vytvořte si vlastní soukromé designové souhvězdí vašeho domova. Dark & Bright star ovšem zazáří i ve veřejných interiérech barů a restaurací. Ty zaplaví magickou atmoférou a podtrhne unikátnost jejich prostoru a konceptu.


Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Šířka (mm) 100 - 150
Hloubka (délka) (mm) 100 - 150
Celková výška (mm) 150 - 250
Počet kusů v balení 1
Záruka (měsíce) 24

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do Profizóny.
3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály čekají tam uloženy u každé značky.

Pokud jste nenašli ani tam, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Registrujte se doprofizony
NOVÝ WEB - CHYBY, RADY ZDE