Závěsné osvětlení SWING

Cena za kus bez DPH
8 238 CZK
Cena za kus včetně DPH
9 968CZK
Celková cena s DPH (1 ks)
9 968
Dostupnost: Do 8 týdnů
ks
 
prosím zvolte
prosím zvolte
Lakovaný kov
Speciální kovy
Výrobce:
BONTEMPI

Italská tradice Bontempi Casa Design pro moderní byt a interiér  Bontempi je společnost s pevnými kořeny v historii a tradici italské společnosti, která šíří nápady a výrobky po...

Netradiční závěsné osvětlení SWING

Doslova rozzáří každý prostor

SWING je stylové závěsné světlo od Bontempi Casa. Světlo má elegantně zakřivený kovový rám, který je dostupný v lesklé černé barvě, lakovaný v několika barvách či ve speciálních kovech. V rámu je umístěn přívěsek ze skla, který lze vybrat v povrchové úpravě hladkého a skvrnitého skla. Světlo je doplněno průhlednou šňůrou a chromovanou stropní růžicí.

Špičkový materiál

Italská značka Bontempi se proslavila nejen špičkovým designem, ale zejména vysoce kvalitními a speciálními materiály, na které klade silný důraz. Informace o využívaných materiálech naleznete ZDE. Všechny zmíněné materiály máme ve formě vzorkovnice fyzicky k nahlédnutí na našem showroomu v Praze-Karlíně. Nabízíme i možnost zapůjčení a zaslání těchto vzorků na dobírku poštou.

Vítejte ve světě BONTEMPI

Naši architekti a designéři Vám rádi bezplatně poskytnou pomoc, pokud si výběrem nebudete zcela jistí. Kontaktujte nás!

Prodlužte životnost nábytku

Chtěli bychom, aby vám nábytek sloužit co nejdéle. Protože víme, že důležitou roli v jeho odolnosti hraje správná údržba, připravili jsme pro vás několik tipů a doporučení, jak se starat o různé typy povrchu a čemu se naopak vyvarovat >> péče o nábytek.

Počet kusů v balení 1
Celková výška (mm) 260
Průměr (mm) Ø 220
Záruka (měsíce) 24
Objem balení (m3) 0,038
Hmotnost produktu (kg) 2,7
Hmotnost balení (kg) 2
Materiál lakovaný kov, sklo

Nenašli jste zde ke stažení, co jste hledali?

Neztrácejte hlavu a přihlašte se do naší Profizóny, ve které najdete 3D modely, HR obrázky, technické listy a další materiály.

Pokud jste nenašli, co hledáte, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

přihlásit do profizóny

Registrujte se doprofizony